انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: زرنگی در حد لالیکا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
اتفاق جالبی که در اتوبان اصفهان رخ داده:یک اصفهانی تواتوبان با سرعت 180 کیلومتر در ساعت می رفته که پلیس با دوربینش شکارش می کند وماشینش رو متوقف می کندپلیس میاد کنار ماشین و میگه گواهینامه و کارت ماشین!اصفهانی بالهجه غلیظی میگه :من گواهینام ندارم .این ماشینم مال من نیست.کارتا شم پیش من نیست.من صاحب ماشینوکشتم جنازه اشم اندا ختم توصندق عقب .چاقوشم صندلی عقب گذاشتم. حالام داشتم میرفتم از مرز فرار کونم که شومامنو گیر انداختین.مامور پلیس که حسابی گیج شده بود بی سیم می زنه به فرماندش و عین قضیه رو گزارش میدهد و درخواست کمک فوری می کنه. فرمانده اش هم به او می گه که کاری نکنه تا خودشوبر سونه .  فرمانده در اسرع وقت خودشو به محل می رسونه وبه راننده اصفهانی می گوید:اقا گواهینامه؟اصفهانی گواهینامه اش رو ار توجیبش در میاره وبه می دهد. فرمانده می گه اقاکارت ماشین؟اصفهانی کارت ماشین که به نام خودش بوده در میاره ومی دهد به فرمانده.فرمانده که روی صندلی عقب چاقویی پیدانکرد.عصبانی دستورمی دهد تا راننده در صندوق عقب را باز کند.اصفهانی در صندوق رو باز می کنه وفرمانده می بینه که صندوق هم خالیست. فرمانده که حسابی گیج شده بودبه اصفهانی میگه "پس این مامور چی میگه؟"                               اصفهانی میگه:چی میدونم والا جناب سرهنگ. لابد الانم می خواد بگه من 180 تا سرعت می رفتم.

نظر وسپاس فراموش نشه
هاهاها
باحال بود انصافا که خصیص اند اینا Big Grin
بی کیفیت یه عکسم بذا کنارش ولی سپاسو دادم
LOLTongue
ای بابا نظر بدین دیگهDodgy
قدیمی بود ولی زحمت کشیدی نوشتی  سیپاس
مرسیی.........
ممنوننننHeart
عجب ادمیHuhHuhHuhHuh
عـــــــــــالــــــی بـــــــــود.Big Grin
صفحه‌ها: 1 2