انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عکس زمینه موبایل خودتون
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
من بلدم و حوصله ندارم Big Grin

قابل توجه بعضی از دوستان برای موبایل های سامسونگ باید اون کلیدی که قفل میکنه با اونی که یه دقعه ای از تمامی برنامه ها خارج میشه و شما رو به هوم موبایلتون میبره باید نگه دارید
یه برنامه هم هست اسمش هست اسکایریم شات با اون میتونید عکس بگیرید
مال من عکس عخشم کوزیهHeartBig Grin
عکس فیس بوک دبیر زیستمونو گذاشتم(:
نمیشه اینجا بذارمش!
نشد ولی عکسی که واسه صفحه اس رو گذاشتم اینه
 عکس زمینه موبایل خودتون 3
از تبلتمه حوصل نداشتم از گوشیم بگیرم 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/jdsq65e9fc77m61zpf0o.jpg
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید دو تا شد

(22-01-2014، 22:27)alireza..... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشه بگی بقیه گوشی ها چه جوری عکس میگیرن از صفحه ؟
همشون همین طوری که من گفتم دکتر
نه واسه اپل دکمه قفل و home عکس میگیره
(22-01-2014، 22:27)alireza..... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشه بگی بقیه گوشی ها چه جوری عکس میگیرن از صفحه ؟
همشون همین طوری که من گفتم دکتر
برای من ایجوری عکس نمی گیره یه دکمه داره پایین صفحه اونو فشار بدی عکس میگیره البته برای من تبلته شاید با اون روشی که شما گفتید عکس بگیره اما هنوز امتحان نکرم البته اون دکمه هه فقط بعضی وقت ها روی صفحس روش شما بهتره  حیف که تبلتم خرابه وگرنه عکس می گرفتم
واسه منکه عکس میگیره اپلود نتوستم کنم
خوشمله؟؟؟؟
http://upload7.ir/imgs/2014-08/26473569102284979740.png
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5