انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: Galaxy S5 در روز 4 اسفند معرفی خواهد شد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
اخبار و شایعات پیرامون گوشی گلکسی اس 5 هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود و شایعات به سرعت در حال پیشرفت هستند. پیش از این بر طبق نظر یکی از مدیران سامسونگ گفته شده بود که سامسونگ این گوشی را در ماه مارس معرفی خواهد کرد، اما درست همان زمان مدیر عمال سامسونگ اعلام کرد که گوشی پرجمدار خودشان را در نمایشگاه MWC معرفی نخواهند کرد. اما امروز خبری از Eldar Murtazin رسیده است که سابقه خوبی در فاش کردن اصرار شرکت‌ها دارد.

به گزارش جی اس ام، این شخص اعلام کرده که سامسونگ گوشی گلکسی اس 5 خودش را در روز 23 فوریه (4 اسفند) معرفی خواهد کرد، این شخص سال گذشته زمان معرفی گلکسی اس 4 را به درستی اعلام کرده بود.

Eldar Murtazin ادعا کرده که سامسونگ قصد دارد گوشی گلکسی اس 5 خود را درست 1 روز پیش از شروع نمایشگاه MWC در مراسمی در بارسلون معرفی کند.

Galaxy S5 در روز 4 اسفند معرفی خواهد شد 1

Murtazin همچنین اعلام کرده که سامسونگ این گوشی را در اواخر آوریل (اوایل اردیبهشت) روانه بازار فروش می‌کند.

به به ههههههههههTongue
سه تا اخری کپی همه
(21-01-2014، 23:36)ارمين2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سه تا اخری کپی همه
اگه ظاهرشو در نظر بگیری آره
گلکسی هیچی نیست فقط ایفن
خیلی ازش خوشم میاد. تا حالا دقت کرده رفته رفته رنگش از سیاهی به سفیدی رفت. من تاحالا دقت نکرده بودم
من خودم آیفونو بیشتر دوس دارم
2 روز يكبار گلگسي ميده بيرون:|
فقط ایفن
گوشیه خوشکلیه مرسی ..
صفحه‌ها: 1 2