انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بیوگرافی خردادیان + عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
محمد خردادیان یک هنرمند ایرانی-آمریکایی ساکن شهر لس‌آنجلس در آمریکا است.

برخی او را «مهم‌ترین رقصنده» ایرانی، در سال‌های اخیر می‌خوانند.[۱]

دستگیری در ایران وی در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۳۸۱ برای دیدار پدر بیمارش به ایران رفت (در مصاحبه‌ای دیگر مدعی شد که بخاطر عشق به یک پسر ۲۱ ساله به ایران بازگشت.)[۲] و در هنگام بازگشت در فرودگاه مهرآباد تهران دستگیر شد. وی ۲۱ روز را در زندان انفرادی گذراند و سپس به زندان اوین منتقل شد و به مدت ۴۰ روز نیز درآنجا بود. وی مدعی است که در آن مدت متحمل «شکنجه‌های روحی فراوان» شده‌است.

نهایتا وی به جرم «اشاعهٔ فساد بر روی زمین» به دادگاه انقلاب تهران فرستاده شد. قاضی دادگاه بدوی وی را به مجازات شلاق و مدت ۱۰ سال «ممنوع الخروج» بودن از ایران محکوم کرد. نهایتا وی با اعتراض به این حکم، و تجدید نظر در آن، سرانجام توانست از ایران خارج شود.

زندگی شخصی او چندی پس از خارج شدن از ایران، برای اولین بار در شبکه تلویزیونی طپش گفت که همجنس‌گراست .

من خودم زیاد از خردادیان خوشم نمیاد

ولی گفتم زندگی نامه اش رو بنویسم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیوگرافی خردادیان + عکس 1
ولی شوهرش از خودش سر تره من همین دقایقی پیش دوساعت دنبال عکس شوهر محمد خردادیان بودم جدید با یه عرب ازدواج کرده اونم رسمی.....Big Grin
من عاشق مسابقه ای که با تاتیانا ترتیب داده هستم . از خودش زیاد خوشم نمیاد
من بابام ازش متنفره حدود 7 سال پیش دیدتش از نزدیک

منم عاشق برنامشون و تاتیانا هستم
بعضی سرمایه دارای ایران ودوستدار خردادیان بیش تر از 10میلیان برای

اینکه از ایران بروند ب.........پول ریختند !!

ممنون جالب بود یا نه SmileBig Grin
خيلي ها ميگن تاتيانا زنشه و چون بچه دار نمي شن تاتيانا تو رقص از بچه هايي كه ميرقصن خيلي خوشش مياد شايدم شايعه باشه:297:
رقصشو زیاد دوست ندارم ولی خوب استادیهBig Grin
من که متنفرم ازش میگن 57 تاعمل رواعضای بدنش برای تغییرجنس انجام دادهUndecided
بیخیال بابا من عکس های قبلشو دیدم همیشه همین استیلو داشته
عمل؟
جراحی؟
هم جنس بازی؟
ای بابا
ادمه با این ابرو های تخیلیش
صفحه‌ها: 1 2