انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ░▒▓█آیا ایــــــــــن آزادیــــــه؟؟؟؟؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
آزادی...
آزادی جنبه های مختلف داره. آزادی فقط تیپ و قیافه نیست. آزادی یعنی بتونی هرکاری خواستی بکنی تا وقتی به دیگران آسیب نزنی. به طور مثال شلوار پاره دیگران به شما آسیبی می زنه؟ چون شما این تیپ رو نمی پسندید دیگران نباید همچین تیپی داشته باشن؟ جناب سعید درسته بر طبق قوانین باید باشه اما نه قوانینه بی دلیل.
(24-01-2014، 15:43)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آزادی...
آزادی جنبه های مختلف داره. آزادی فقط تیپ و قیافه نیست. آزادی یعنی بتونی هرکاری خواستی بکنی تا وقتی به دیگران آسیب نزنی. به طور مثال شلوار پاره دیگران به شما آسیبی می زنه؟ چون شما این تیپ رو نمی پسندید دیگران نباید همچین تیپی داشته باشن؟ جناب سعید درسته بر طبق قوانین باید باشه اما نه قوانینه بی دلیل.
فعلا سن شما این اجازه رو نمیده که دلیل این قوانین رو بدونی....

من اونقدرام که تو فکر میکنی مذهبی نیستم

یا اینکه اصلا بسیجی و حزب اللهی و از این حرفام نیستم...

ولی اعتقاد دارم تو یه جامعه ای که زندگی میکنم و اسمشم جمهوری اسلامی ئه نباید بی بند و باری وجود داشته باشه!

وگرنه تو کشورهایی مثل اروپا نه تنها بدم نمیاد بلکه خوشم هم میاد از این لباسا....

چون حداقل اونا اسم شیعه رو خودشون نذاشتن!!!
من هنوزبچه هستم که بخوام چیز بد رو از چیز خوب تشخیص بدم اما اینومیدونم که مادین داریم که دین اسلامه همین با پرنیان موافقم
اگه ایران مردمو آزاد میکرد اینام اینقد عقده ای نبودنSleepySleepy
من پیروه مدم ولی عقده ای نیستمBig GrinBig Grin
(24-01-2014، 15:43)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آزادی...

نقل قول: نه من نمیگم نبایدشلوارپاره پوشید هرکس سلیقه ای داره منم به سلیقه هرکس احترام میذارم
ولی یه موقع هایی ادم باید فکرکنه  که کاریکه میکنه یا چیزی که میخوره یاچیزی که میپوشه درسته یانه
این که میگی  قوانیین بیدلیل حرف درستی نیست /هیچ چیز بی دلیل نیست مطمئن باش همه چیز دلیل داره
ولی سخترگیریای الکی بده به جایه اینکه بگن تیشرت فلان نپوش باید بیان یه تیشرت خوب قشنگ باطرح ایرانی بزنن

مثلا چراباید عکس مجسمه ازادیه امریکا رولباسامون باشه یاچرا نوشته های انگلیسی که مطمئنم  خیلیامعنیشوهم نمیدونن باشه؟ چرا عکس فروهر یا مجسمه پرسپولیس تخت جمشید یا خیلی ازنمادای ایرانیه دیگه رولباسامون نباشه؟
اول ازهمه فرهنگ سازی مهمه
(24-01-2014، 15:49)ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
آزادی...

ولی اعتقاد دارم تو یه جامعه ای که زندگی میکنم و اسمشم جمهوری اسلامی ئه نباید بی بند و باری وجود داشته باشه!

وگرنه تو کشورهایی مثل اروپا نه تنها بدم نمیاد بلکه خوشم هم میاد از این لباسا....

من نفهم آقا اصلا. ولی ما که گنده هاشم دیدیم. اونا که می فهمن هم می نالن. من به شما کاری ندارم. هرکس می تونه نظرشو بیان کنه.یه جوری از خارج صحبت می کنید انگار که همش چشم اونا دنبال ناموس همدیگس. اتفاقا روابط دختر و پسر قبل از اژدواج باعث شناختشون از جنس مخالف می کنه. فعلا دارم وضع کشورمونو می بینم. کشور از این داغون تر دیگه؟
چقدرم تو ایران بی بند وباری نیست. چقدرم همه خوشحالیم.
بحث سیاسی ممنوعه. اگه تمایل داشتید باقیش تو پ خ.
(24-01-2014، 16:02)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-01-2014، 15:49)ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
آزادی...

من نفهم آقا اصلا. ولی ما که گنده هاشم دیدیم. اونا که می فهمن هم می نالن. من به شما کاری ندارم. هرکس می تونه نظرشو بیان کنه.یه جوری از خارج صحبت می کنید انگار که همش چشم اونا دنبال ناموس همدیگس. اتفاقا روابط دختر و پسر قبل از اژدواج باعث شناختشون از جنس مخالف می کنه. فعلا دارم وضع کشورمونو می بینم. کشور از این داغون تر دیگه؟
چقدرم تو ایران بی بند وباری نیست. چقدرم همه خوشحالیم.
بحث سیاسی ممنوعه. اگه تمایل داشتید باقیش تو پ خ.
من اصلا نگفتم که اونا چش چرونن و از این حرفا.....
حرفم اینه
عاغا یا اسم شیعه رو مملکت نباشه..... یا اگر هست به معنای واقعی کلمه باشه....
و نمیگم تو ایران همه چی خوبه و بی بندو باری وجود نداره.... اتفاقا کاملا برعکسه.... فقط نمیخوام این روند ادامه پیدا کنه...

و در کل این فقط یه تاپیک معمولیه!
والسلام!Sleepy
(24-01-2014، 16:02)saeed25/12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
آزادی...

نقل قول: نه من نمیگم نبایدشلوارپاره پوشید هرکس سلیقه ای داره منم به سلیقه هرکس احترام میذارم
ولی یه موقع هایی ادم باید فکرکنه  که کاریکه میکنه یا چیزی که میخوره یاچیزی که میپوشه درسته یانه
این که میگی  قوانیین بیدلیل حرف درستی نیست /هیچ چیز بی دلیل نیست مطمئن باش همه چیز دلیل داره
ولی سخترگیریای الکی بده به جایه اینکه بگن تیشرت فلان نپوش باید بیان یه تیشرت خوب قشنگ باطرح ایرانی بزنن

مثلا چراباید عکس مجسمه ازادیه امریکا رولباسامون باشه یاچرا نوشته های انگلیسی که مطمئنم  خیلیامعنیشوهم نمیدونن باشه؟ چرا عکس فروهر یا مجسمه پرسپولیس تخت جمشید یا خیلی ازنمادای ایرانیه دیگه رولباسامون نباشه؟
اول ازهمه فرهنگ سازی مهمه

بله هیچ چیز بی دلیل نیست اما من خیلی از این دلایل رو قبول ندارم.

به شدت فرهنگ سازی رو قبول دارم. جمله ای هست که میگه دموکراسی نیازمند شهروندان آگاهه.

برای همین که باید قوانین وجود داشته باشه تا بعضی چیزها که مسلما غلطه انجام نشه. مثل خرید و فروش مواد مخدر.

ما فرهنگمون به روز رسانی نشده برای همین به سمته فرهنگ های خارجی رفتیم. ما باید نکات مثبت سایر فرهنگارو بگیریم و نکات منفی رو دور بریزیم. البته فرهنگ ایرانی نه ...
آزادی نیست
واااااااااااااااااااااااااااااااقعا ککککککککک به مورد اول خاک تو سرش کنن
HuhHuhHuhHuhHuh
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5