انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جُـــکـــِ پَــــ نَـــــ پَــــــ همـــ هــســـت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ســلــآمـــــــــ.

رفتم مغازه میگم:آقا نمک میدی؟؟مرده میگه:نمک ساده؟؟منم میگم:پَـــ نَــــ پَــــ نمک مدیترانه ای!!!

2تا بچه سوسک میبینن با اسپری می کشنش بعدیکی از بچه ها میگه:داره جون میده؟؟اون یکی میگه:پَــــ نَــــ پَــــ منو دیده داره از خنده ریسه میره!!

رفتم پنب بنزین به یارو می گم 40 تا بزن.میگه:40 لیتر؟؟منم میگم:پَـــ نَـــ پَــــ 40 تا قاشق غذا خوری!!!

دارم رو تردمیل مث الاغ میدوم یارو میاد میگه:داری لاغر می کنی؟؟منم میگم:پَـــ نَـــ پَـــ دارم برای نقش آفرینی در کار
تون میگ میگ آماده میشم!!!

داره مث اسب دروغ میگه منم خندم گرفت بهش خندیدم بهم میگه:به من میخندی؟؟میگم:پَـــ نَـــ پَـــ کارم از گریه گذشته دارم به آن می خندم!!!

جلسه آخر بود همه داشتن از استاد سوال می کردن تا ببینن سوال های امتحان چطوریه.یکی پرسید:استاد جاخالی هم میدید؟؟استاد گفت:پَـــ نَـــ پَـــ وایمیستم بهم تیراندازی کنید!!!

اصفهانیه آبـــــــ معدنیــــ میگیره به زنش میگه:آبـــــــــــــــ
قاطیش کن خیلی غلیظه!!!!

مرده با نیسان از تپه بلند بالا میره.بعد می بینه که داره به سمت عقب میره بعد میگه:امام زمان کمکم کن اگه کمکم کنی خرما پخش می کنم.بعد میبینه که نه داره بد جور سقوط می کنه بعد میگه:امام زمان اصلا خرما پخش نمی کنم.از اون ور دوستش میاد میگه:اما زمان کمک کن داوود داره برا خرما خون به پا می کنه!!!

بــه ترکه میگم معجزه کن میگه ق

خب امیدوارم خوشتون بیاد.

سپاس یادت نره.