انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: وان دایرکشن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
موزیک ویدیو Midnight Memories این جمعه ساعت 4 بعد از ظهر (GMT) که میشه 8شب به وقت ایران منتشر میشه
وان دایرکشن 1
اینم عکسای منتشر شده از این ویدیو!
 وان دایرکشن 1

وان دایرکشن 1

اینم عکسای تازه منتشر شده از پریمر this is us
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وان دایرکشن 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وان دایرکشن 1

مگدا یکی از دایرکشنر ها بوده که جلوی مدرسه اش تیرادازی شده و مرده اینم عکساش)(گفتم بدونینcrying

وان دایرکشن 1

اینم توییت هری
خيلي غم انگيزه كه اين خبر هارو درباره مگدا بشنوم. اون خيلي دوست داشتنيه . من دارم به اون و خانوادش فكر ميكنموان دایرکشن 1
وای وآسـع موزیک ویدیو خیلی هـیـجـآن دارم

خیلی کنجکاوم که ببینم

راستی اون دختره مگدا لویی گرل بوده

خدا رو شکر که مردهAngel

هووی کمتر زندگی بهتر^_^

ایییش نیگا چجوری خودشو میچسبونع به لویی-__-
من خیلی ازشون خوشم میاد ممنون
من کل story of my life رو حفظم!
همه میدونن عاشقشونم!
directioner girl این حرف رو نزن!!!به نظر من که خیلی ناراحت کننده بود....خودت رو جای اون دختر بدبخت بزار.....خیلی بده.....Exclamation
amolla منم ازشون خیلی خوشم میاد!!خواهش می کنم!Heart
کیانا؟؟عزیزم ما همه اهنگ هارو حفظیم......ما هم عاشقشونیم!Heart
(26-01-2014، 21:19)clara نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
directioner girl این حرف رو نزن!!!به نظر من که خیلی ناراحت کننده بود....خودت رو جای اون دختر بدبخت بزار.....خیلی بده.....Exclamation
خـب این فکر منه(به عنوان یه نمونه لویی گرلBig Grin)خودم رو جای اون بزارم دیگه چیزی از زندگی نمیخوام چون وقتی لویی رو ببینم دیگه آرزویی ندارم
همچین دختره خودش رو میچسبونه به لویی دلم میخواد بکشمش
البته خب از سـر حسودیه دیه|:
هــی خــدآآآآآآ !!
کی میشه جمعه .. اَه .. چرا نمیگذره 0_0

من میخــام هری و لیــــآمو ببینــم :| !!
همه ی آهنگاشون عالین
همشون عالین
(27-01-2014، 15:49)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-01-2014، 21:19)clara نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خـب این فکر منه(به عنوان یه نمونه لویی گرلBig Grin)خودم رو جای اون بزارم دیگه چیزی از  زندگی نمیخوام چون وقتی لویی رو ببینم دیگه آرزویی ندارم
همچین دختره خودش رو میچسبونه به لویی دلم میخواد بکشمش
البته خب از سـر حسودیه دیه|:
خخخخ..راستی النور خانم خوب هستن؟؟؟با هم میسازین؟؟؟/Big Grin

بلک استار.....عزیزم حالت خوبه؟؟؟نکنه دارن میان خواستگاری؟
صفحه‌ها: 1 2