انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کلیپ تصویری تولد همسر مرحوم بنیامین
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
cryingcryingcryingcrying5بهمن تولد نسیم حشمتی بوده و این کلیپ ماله تولدش که بنیامین فیلم برداری کردcryingcryingcrying

در ضمن بنیامین برای همسر مرحومش ی آهنگ منتشر کرده و برای دانلود میذارم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.musicema.com/music/tracks/Benyamin%20-%20Ye%20Khooneh.mp3

cryingcryingcryingcrying
بنیامین همراه با این آهنگ، یادداشت کوتاهی نیز منتشر نمود:

سورپرايز!

بهت قول داده بودم قبل از انتشار آلبوم قطعه ديگه اى منتشر نكنيم. خب به حرفت گوش ندادم، مثل بعضى وقت هاى ديگه كه به حرفت گوش ندادم... بخند و برام انرژى بفرست. بالاخره هفته تولد همينه ديگه... تو نبايد دستمو بخونى... حالا هم از دوستانمون مى خوام هر جا در كنار اين آهنگ دلشون خواست چيزى بنويسند، عاشقانه باشه و هر كسى به عشق خودش بنويسه كه فضا عاشقانه سطح بالا باشه... كه تو هم اگه خواستى و شد كه جايى براى من پيامى بنويسى راحت باشى و بتونى با يه جمله عاشقانه واقعى دوباره منو ببرى تو فضا...
وای دلم ریش شد. واسه کیه کلیپه؟
خیلی بد بود آهنگ رو که گوش دادم گریه ام در اومدcryingcryingcrying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیپ تصویری تولد همسر مرحوم بنیامین 1
(28-01-2014، 18:25)SabaSadra نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وای دلم ریش شد. واسه کیه کلیپه؟

خود بنیامین فیلم گرفتهcrying
واااااااااای.....

منم به همسرم گفتم یاد بگیر بعد مرگم میام میبرمت اگه توهم واسه من از این کارا نکنی!!!!Big Grin

ولی خدایی واقعا اشکمو درآورد!p336
(28-01-2014، 18:43)ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واااااااااای.....

منم به همسرم گفتم یاد بگیر بعد مرگم میام میبرمت اگه توهم واسه من از این کارا نکنی!!!!Big Grin

ولی خدایی واقعا اشکمو درآورد!p336

cry2جدا از شوخی واقعا درد ناکـــــــــــــه
عزيزه دلم
خيلي جوون مرد
سرنوشته ديگع
اونم قربانيه يكي ديه شد
ممنون
واقعا نارا حت شدم وقتی مردcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

سپاس
ممنون از نظراتتون یه فاتحه براش بفرستیدcrying
ای خدااااااااااااااااcryingcryingcryingcrying
صفحه‌ها: 1 2 3