انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: $$$ اگه با نفر قبلیت بری بیرون چی واسش می خری؟ $$$
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من بخرم؟؟؟اون پسره.اون باس بخره.ولی خیلی دلم براش بسوزه میبرمش نوتلا میدم بهش
چون شمالی هم هست میرزا قاسمی میدم حالشو ببره Big Grin
میرزا قاسمی ندوس.حساسین دارم.میبرمش بیرون پیتزا یونانی میدم
واسش پشمگ میخرم که ساکت بشه
(21-08-2016، 14:12)هلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میرزا قاسمی ندوس.حساسین دارم.میبرمش بیرون پیتزا یونانی میدم
ای بابا باشه میبرم یه رستوران ایتالیایی براش پپرونی میخرم
برا بالاییم قاقالی لی
نمیخواد.تو خرج میفتی مهندس.
پاستیل میخرم براش کلی
(21-08-2016، 14:16)هلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پاستیل میخرم براش کلی

اگه پاستیل واس من
من از پاستیل متنفرم
(21-08-2016، 14:17)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2016، 14:16)هلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پاستیل میخرم براش کلی

اگه پاستیل واس من
من از پاستیل متنفرم

ن مادر پاستیل برا رامین
واس تو هر چی دوس داری میخرم
(21-08-2016، 14:18)هلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2016، 14:17)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
پاستیل میخرم براش کلی

اگه پاستیل واس من
من از پاستیل متنفرم

ن مادر پاستیل برا رامین
واس تو هر چی دوس داری میخرم

اوکی دخترم
پس واسه من بستنی سکلاتی بخر
اوم خشومزه است
برامن چی میخریددددددددددددددددددد crying crying