انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: یه داستان کوتاه وجالب درباره ی جن!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
این داستان رو ازمادر بزرگم شنیدم که برای خودش واطرافیانش اتفاق افتاده:
مدت هاپیش به همراه نزدیکانش درچادری برروی کوه یاتپه زندگی میکردند وهیچ کس درآن اطراف زندگی نمیکرد.روزی یکی ازاطرافیانش آبجوش را بدون بسم الله گفتن به زمین ریخته ازآن روزبه بعد عصرهاوشب ها ازاطراف چادر
به سمت چادر سنگ پرتاب میشدولباس ها وکفش های آن شخص بدون اینکه کسی به آنها دست بزند پاره پاره میشدندHuh این ماجرا تاچند روزی ادامه داشت
تااینکه به سراق یک حاج آقایاشیخ یاهرچی شما میگین و اورابه آنجابردند حاج آقابه همراه تعدادی ازمردان آنجا به سمت جن هارفتندپس از طی مسیر کوتاهی صدای جن هابه گوش آنهارسید مردان آنجاازترس پابه فرارگذاشتنداما حاج آقابه مسیر خود ادامه داد وبه سمت جن هارفت وباآنهاحرف زد
پس ازگذشت مدت کوتاهی بازگشت وماجرارا به آنهاگفت اوگفت زمانیکه ابجوش رابرروی زمین ریخته اید آبجوش بچه جنی راسوزانده است اودعایی خواند ودیگر این اتفاقات نیافتاد.
سپاس فراموش نشه هاBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin[/size]
مسخره ترین و چرت ترین داستان زندگیم بود!!!اصلا هم ترس نداشت!!!یعنی شما موضوع بهتر ندارین که بزارین؟؟؟؟Dodgy
تکراری بودDodgyDodgyDodgy
فک نکنم واقعی باشه اصلا ینی چی مگه بچه جن زیر دستو پا تشریف داره اونم همه جا که با آبجوش ما بسوزه پس ننه باباش کجان ؟
(30-01-2014، 17:09)نازنین خوشگله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تکراری بودDodgyDodgyDodgy

من میگم اینو مادربزرگم بهم گفته
بعد تومیگی تکراری بودHuh
بی کیفیت عزیزم ببخشید میگماااا ولی چرتم بود یکمیDodgyBig Grin
فکر کنم واقعیت داره.اخه من یه جایی یه همچین چیزی شنیدم.حواستون تو حمموم باشه.وقتی اب جوش یا اب خیلی سرد رو باز می کنین بچه هاشون ممکنه زیر اب باشن و بسوزن یا اذیت شن برن به ننشون بگن بیان سراغ شما.حواستون باشه.من خودم شخصا خیلی می ترس و با شنین همچین چیزی می ری......م به خودم.خخخخBig Grincrying
اه نترسیدم بد بود
وآیییییییییییییی حَــموم
(30-01-2014، 17:12)beautiful438 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فک نکنم واقعی باشه اصلا ینی چی مگه بچه جن زیر دستو پا تشریف داره اونم همه جا که با آبجوش ما بسوزه پس ننه باباش کجان ؟
چرا حقیقت داره من شنیدمشBig Grin
صفحه‌ها: 1 2