انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سپاهان-پرسپولیس-کدام یک؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
فردا(دوستانی که 5شنبه دارن این مطلبو میخونن) یا امروز(دوستانی که جمعه دارن مطلبو میخونن)بازی بسیار حساس و زیبا پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه آزادی برگزار میشه
بازی رفت این دو تیم در لیگ برتر با ناداوری 2-0 به سود سپاهان به پایان رسید
امیدوارم این دفعه در حق تیمی ناداوری نشه و بازی جوانمردانه ای رو از هر دو تیم ببینیم
امیدوارم
واقعاً اون بازی من میخواستم موهام رو از کلم بکنم! Angry
(30-01-2014، 20:13)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امیدوارم واقعاً اون بازی من میخواستم موهام رو از کلم بکنم! Angry

منظورت چیه؟Undecided
منظورم اینه که این قدر داوری بد بود میخواستم موهام رو از کلم بکنم از بس عصبانی بودم! Undecided
باید بین اون امیدوارم و بقیه ی چیزی که گفتی یک نقطه میزاشتی:cool:
(30-01-2014، 20:20)Sepehr.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پرسپولیس
استقلالTongue
(30-01-2014، 20:24)AMIR 2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-01-2014، 20:20)Sepehr.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پرسپولیس
استقلالTongue

perspolisHeartHeartHeartHeart
(30-01-2014، 20:28)baran74 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-01-2014، 20:24)AMIR 2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
پرسپولیس
استقلالTongue

perspolisHeartHeartHeartHeart
SSTongue