انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: نظر سنجی در مورد مدرسه و موبایل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظر سنجی در مورد مدرسه و موبایل 1
من که خیلی راحت گوشیامو میبرم مدرسه... Big Grin
اصلنم حواسمو پرت نمیکنه!تازه اینجوری حواسم جم تره Big Grin
تو مدرسه ما واسه امنیت بیشتر میتونی به دفتر تحویل بدی موقع برگشتن بگیریش.... Big Grin
اصلن شوما هم همچین مدرسه ای دارید؟؟؟ Tongue
(29-06-2015، 20:52)عشق بارسا23 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو مدرسه ما واسه امنیت بیشتر میتونی به دفتر تحویل بدی موقع برگشتن بگیریش.... Big Grin

مدرسه مام اینطوریه .. :|

اسپم = 30 % اخطار .. رعایت کنید لطفا ..
حواسه ادم پرت میشه..نباشه بهتره ...
نمیبرم چون نمی ارزه تا اخر روز ادم استرس داشته باشه_فقط اردو ها میبرم
ماشاالله عادی شده برا همه که گوشی ببرم دو سه بار اولو فهمیدن چون از وای فای مدرسه استفاده میکردن فهمیدن ولی بار های بعدی خودشون میدونستن میارم به خاطر اینکه جذبه اشون حفظ بشه بهم هیچی نمی گفتن که مثلا نفهمیدن اخه گوشی رو یه بار شکستن باز گوشی جدیدمو بردم خخخخخخخخخخخخ
نه
من بردم دزدیدن :|
میبرم اگه فهمیدن میندازم تو جیب بغلیم

همیشه اون جور گوشیه منو میکشه
(29-06-2015، 20:52)عشق بارسا23 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نه متاسفانه خوش به حالت واقعا