انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ماجرای جدید زین و عصبانیت طرفدارا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
خب ، فکر کنم تقریبا همتون موزیک ویدیو Midnight Memories رو دیدید و اگر دقت کرده باشید همه پسرا تکی می خوانند (Solo) به غیر از زین ، همین باعث شد تا خیلی از دایرکشنرها از این مسئله ناراحت و عصبانی بشوند به خصوص زین گِرل ها ! بعد از این تعداد بسیار زیادی از دایرکشنر ها توی/یت های مختلفی به زین و وان دی زدند مثلا :" اینطور که به نظر میاد همه پسرا تکی خواندند به غیر از زین ، نکنه من اشتباه می بینیم ؟" یا "این عادلانه نیست !" و ...) بعد از اون این قضیه شروع شد که چرا زین حداقل تو موزیک ویدیو زیاد روش به سمت دوربین نیود و فقط وقتی در رستوران و پشت موتور بودند به دوربین نگاه می کرد ؟ یا چرا زین در خودِ آهنگ هم بخش تک خوانی نداشت (solo) ؟ و ... که هنوز هم ، همین بحث ادامه داره و فعلا پسرا راجع به این مسئله صحبتی نکردند !ماجرای جدید زین و عصبانیت طرفدارا 1ماجرای جدید زین و عصبانیت طرفدارا 1
واقعا چرا؟؟؟؟؟
crying
واقعا كه چرا ؟cryingcryingcryingcryingcryingHuh
HuhHuhHuhHuhواقعا چرا
منم نمي دونم واقعا چرا؟
من موزیک ویدئوشو ندیدم باید دانلود کنم؟
چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
عشقم جدیدا یه جوری شده!
دلم برا اون موقع ها تنگ شده که اونقد شاد بود
از همه بیشتر میخوند
خعلی دلم تنگ شد خعلی . . .
همش تقصیره این پریه>__<
(05-02-2014، 21:40)sara 80 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من موزیک ویدئوشو ندیدم باید دانلود کنم؟
يا دانلود كن يا برو تو اپارات ببين

(05-02-2014، 22:03)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عشقم جدیدا یه جوری شده!
دلم برا اون موقع ها تنگ شده که اونقد شاد بود
از همه بیشتر میخوند
خعلی دلم تنگ شد خعلی . . .
همش تقصیره این پریه>__<
راست ميگي زين قديما از همه بيشتر مي خوند الان چي شد
هعیییییی
نمیشه یه بارم شده آرزوش تو دلمون نمونه و به جای دانلودش بریم کنسرتشون
Angel
صفحه‌ها: 1 2 3