انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: همه جورپیامک هست....بیاتو......(بیا)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
جوابر سوالم توباشی اگر زدنیاندارم سوالی دگر:29dz:یه زمونه ای شده اگه قرانم بخونی واست حرف درمیارن میگن باخدارابطه داره....:29dz:برای من تنهابایک گل بهارمیشود.....گل روی تو....:29dz:کاش هرگزنمیدیدمت....لعنت به چشمی که بی موقع بازشود....:29dz:شیرین ترین خاطره ی دنیاباشی مال من نباشی زهرمیشوی برایم بدجور.....:29dz:چقدرماه گرفتگی رادوست دارم شبیه توست..وقتی موهایت راروی صورتت میریزی....:29dz:سفربه فضاسفینه نمیخواهد...بگودوستت دارم فضابامن.....:29dz:دم چشمهایت گرم...باان دوستت دارم های عاشقانه اش....اززیرزبانت که نمیتوان حرفی کشید....:29dz:این رسم زمانه است...که من سنگ تورابه سینه میزنم...وتو...سنگ دیگری را.....:29dz:این عاشقانه هاکه به تومیگفتم...کوه به کوه میگفت به هم میرسیدند.....:29dz:امسال دوباریخ زدم یک باراززمستان...باری ازرفتن تو....:29dz:جهنم نبودن توست....وقتی بهشت بودنت...رویایی بیش نیست...:29dz:زندگی بی تو...چه فرقی میکندبامرگ....وقتی نیستی هیچ چیزنیست...هیچ چیز.....:29dz:بوی ماه میدهی....دراسمانم بمان....:29dz:دیوانه نیستم...فقط..فقط طوری خاص...دوستت دارم...:29dz:همه دردم این بودکه عشقش بودم وقتی عشقش نبود.....:29dz:یوسف وزلیخارابی خیال من دراغوش همین پیراهنت...هزارسال جوان ترمیشوم.....:29dz:باتوزیربارانم...چتربرای چه؟؟؟؟؟؟خیال که خیس نمیشود......:29dz:ذهنم فلج میشود...وقتی میخوانمت وحتی نمیگویی...جانم....:29dz:دیکتاتور...تویی اغوشت که هربار...مراتسلیم میکند....:29dz:روی کفنم بنویسید...موریانه ها...زهرمارتان....این که میخوریدد....حسرت شیرین بود.....که خاک به اغوش کشید.....:29dz:باداورده رابادمیبرد...اماتوکه باپاهای خودت امده بودی......:29dz:نه این که زانوزده باشم...نه....فقط دلتنگی سنگین است.... همین....:29dz:به خواب هایم سرک نکش...وقتی دربیداریم....حضورنداری....:29dz:دلتنگی...حس نبودن کسی است که....تمام وجودت یکباره....تمنای بودنش رامیکند....:29dz:
بعضیاش تکراری بود
ولی ممنون گلم...
30 ta 3pas
مرسی جالب بود ..