انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اگه بیشتر از 30 ثانیه دووم اوردی تو یه نابغه ای !!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
بازی که در اینجا ملاحظه میفرمایید یک بازی نوشته شده با جاوا اسکریپت است که به بازی تمرکز حواس شهرت دارد ، البته گفته میشود فقط نوابغ قادرند به مدت سی ثانیه یا بیشتر این بازی را ادامه دهند و همچنین خلبانان نیروی هوایی آمریکا میتوانند بیش از یک دقیقه در این بازی استقامت نمایند.
شاید شما هم یک نابغه باشید و بتوانید رکورد خلبانهای آمریکایی را بشکنید.
این بازی به تمرکز حواس بسیار بالایی نیاز دارد.

دستورالعمل بازی
ماوس را روي مربع قرمز نگه داشته و آن را حركت دهيد.
سعي كنيد مربع قرمز رنگ با ديواره و مربع/مستطيل هاي آبي رنگ برخورد نكند.
اگر بتوانيد بيشتر از 30 ثانيه از برخورد جلوگيري كنيد، به احتمال زیاد شما يك نابغه هستيد!
گفته شده خلبانان نيروي هوايي آمريكا تا بیش از 1 دقيقه مي توانند به بازي ادامه بدهند!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بکلیک !!!!!!!!!!!

سپاس و نظر فراموش نشود دتون hotttttttttttttttt WinkWinkSmileSmile
به نابغه سلام کنید:

اگه بیشتر از 30 ثانیه دووم اوردی تو یه نابغه ای !! 1
(07-02-2014، 17:53)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به نابغه سلام کنید:

آرع خــــب !

بـــدشم تکــراری بــود !
(07-02-2014، 17:53)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به نابغه سلام کنید:

با اون نابغع خدافظی کنید....
به من سلام کنید:|
12 ثانیه Big Grin
16.564 من نصف نابغه هستم
(07-02-2014، 18:12)Allegro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
به نابغه سلام کنید:

هع. داداش تو 1 ثانیه هم نزدی:|

رکورد جدید:

من نصف نابغه ام
15.90

(07-02-2014، 18:27)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-02-2014، 18:12)Allegro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
به نابغه سلام کنید:

هع. داداش تو 1 ثانیه هم نزدی:|

رکورد جدید:

آقای نابغه اون داشت شوخی میکرد
2 ثانیه
Heartبا همه ی نابغه ها خداحافظی کنید با من سلام کنید 70000000000000 ثانیهSleepy