انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مقاله اختصاصی مینی کارتون درباره انیمیشن چیست؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خودم تا قسمت
مقاله اختصاصی مینی کارتون درباره انیمیشن چیست؟ 1به هنر و توانایی یا استعداد حرکت اشیا بی جان انیمیشن یا به لاتین animation گفته میشود.انیمیشن یعنی نشان دادن اشیا بی جان به صورت متحرک در هر جا انیمیشن ها کاربرد های گوناگونی دارند، از قبیل: تیزر های تبلیغاتی، برنامه های علمی آموزشی، جلوه های ویژه یا انیمیشن ترکیب شده با فیلم، ساخت انیمیشن برای سرگرمی کودکانو نوجوانان، ساخت محیط های شبیه سازی شدهﻯ واقی، ساخت بازی های کامپیوتری و...


مقاله اختصاصی مینی کارتون درباره انیمیشن چیست؟ 1برای خواندن ادامه مقاله اختصصاصی به ادامه مطلب برویدمقاله اختصاصی مینی کارتون درباره انیمیشن چیست؟ 1


نظر بدهید


اولین نمونه هایی که از طریق آنها حرکت و تصویر با هم تلفیق شد، به نقاشی های عهد پادینه سنگی بازمی گردد، روی دیواره غارها حیوانات با چندین پا به ترسیم درآمده بود و در موقعیت های مختلفی مثل روی هم قرارگرفتن و افزوده شدن به یکدیگر قرار داشتند و به طور واضح با اندکی دقت می توان دریافت که در تمام نقاشی های دوره مذکور به نوعی تحرک احساس می شد.
خیمه شب بازی سایه ها (نمایش عروسکی سایه ها) نیز از اجداد هنر انیمیشن به حساب می آیند. به عنوان مثال می توان از نمایش عروسکی سایه ای یک انیمیشن اندونزیایی به نام "Wayang" حدود 900 سال بعد از میلاد نام برد.
بعد از آن انیمیشن های بسیاری ساخته شد اما در سال 1995 اسباب بازی های 1 توسط شرکت وال دیزنی ساخته شد که آن موقع بی سابقه بود که آن انیمیشن با گرافیک وداستانی که داشت واقعا دنیای پویا نمایی را عوض کرد ویک حس وحال دیگری داد چون در آن موقع هیچ انیمیشنی به زیبایی آن ساخته نشده بود(از نظر گرافیک وداستان) و بعد نسخه دوم این انیمیشن هم آمد و بازهم طرفدار زیادی داشت اما نوبت رسید به نسخه سوم که برترین انیمیشن2011 و پرفروشترین انیمیشن دنیا و یازدهمین فیلم در تاریخ سینما   در همه دوران.با فروش
۱٬۰۶۳٬۱۷۱٬۹۱۱
دلار.
 حالا نوبت رسید به انیمیشن هایی که از سال2002 تا به حال برنده جایزه اسکار شدند.
 سال 2002 انیمیشن شرک
سال 2003 انیمیشن شهر اشباح
سال 2004  انیمیشن درجستجوی نمو
 سال 2005 انیمیشن شگفت انگیزان
سال2006 انیمیشن والاس وگرومیت
سال2007 انیمیشن خوش قدم
سال 2008 انیمیشن موش سرآشپز
سال 2009 انیمیشن وال-ای
سال 2010 انیمیشن بالا
سال 2011 انیمیشن اسباب بازی های 3
سال 2012 انیمیشن رنگو
سال 2013 انیمیشن دلیر
 در بالا لیستی از برترین انیمیشن های سینمایی از سال 2002 تا الان 2013 را گفتیم و در مقاله اخصاصی شماره 2 که حدود 15 روز دیگه منتشر میشه لیست انیمیشن های کوتاه که برنده اسکار شدند را نام می بریم.
ما در تلاشیم که لیست انیمیشن های برنده اسکار را در سایت برای دانلود قرار بدهیم قرار بدهیم.

و در آخر به معرفی یک انیمیشن سینمایی که در سال 2013 می خواهد منتشر شد می پردازیم
انیمیشنی بانام داستان هواپیماها البته قبل از این انیمیشن های زیادی می آیند ودر مقاله های اختصاصی بعدی خواهیم گفت ولی این انیمیشن پرترفتار از همه ی آن ها پرفروش تر می شود و این پیش بینی شده.
داستان هوایپماها توسط آمریکا و شرکت وات دیزنی تولید خواهد شد که در تاریخ 9 آگواست 2013 روی پرده میرود(یعنی 9 روز دیگه) داستان این انیمیشن همانند ماشین ها است که در آن هواپیما میتوانند که حرف بزنند و مسابقه بدند.
 
منبع:سایت مینی کارتون


ممنون از توجه ات |:
ممنون از راهنماییت×
من یکی باهاش حال نکردم