انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بهترین آلبوم shahin najafiکدوم آلبومش هست؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
ما مرد نیستیم
ترامادل
(09-02-2014، 18:30)hastam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-02-2014، 18:23)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سال خون. بی سواد ایلیسیون و توهم یکی ان. اولی اسم خارجیشه.
مرسی بابت امرتون
 منم اونو برایه ترجمش گذاشتم ک بدونن چون بعضیا ب اسم توهم میشناسن بعضیا  ایلوسیون

وقتی ک تو تیله بازی میکردی تو کوچه بشتی ما رو دیوار بم یادگاری نوشتیم

خواهش. خوب کنار توهم تو پرانتز انگلیسیشو بنویس. گزینه ی اولو ویرایش کن بگذار ما مرد نیستیم.
(09-02-2014، 18:30)hastam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-02-2014، 18:23)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسی بابت امرتون
 منم اونو برایه ترجمش گذاشتم ک بدونن چون بعضیا ب اسم توهم میشناسن بعضیا  ایلوسیون

دیوار بندSadSadSad
ترامادول
بدون شک هیچ هیچ هیچ...
یادمه اون زمان من دیال آپ داشتم... با اینترنت ذغالی دیال آپ کل آلبوم (47 مگ ) رو دان کردم!!! یه روز کامل طول کشیدSmileSmileSmile
ترامادول
همش...شاهین عشقه عشق...
ساله خون از همه خفن تر بود :|

(09-02-2014، 19:36)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بدون شک هیچ هیچ هیچ...
یادمه اون زمان من دیال آپ داشتم... با اینترنت ذغالی دیال آپ کل آلبوم (47 مگ ) رو دان کردم!!! یه روز کامل طول کشیدSmileSmileSmile

عجب صعادتی داشتی ._.
ترامادول

(09-02-2014، 19:34)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
مرسی بابت امرتون

دیوار بندSadSadSad

سید تیزی و بده من صلوات برفست
ترامادول
صفحه‌ها: 1 2 3