انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: زیباترین مار جهان + عکس ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زیباترین مار جهان + عکس ها 1 زیباترین مار جهان + عکس ها
زیباترین مار جهان + دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس ها

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مار از نوع بواست و سم ندارد
این مارها بالغشان به 3 متر می رسد و روی درخت ها زندگی می کنند
غذای اصلی این مار زیبا پرندگان کوچک روی درختان است
این مار بطور کلی بعنوان زیباترین مار جهان شناخته می شود
وووووووووووووووووووووووووووووووووییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
حتی اگه سم هم نداشته باشه چندشه
از مـــــــــــــــــــــــــــــــار متنفــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــرررررم
کـــــــــــــــــــــــــــــــــــآ ش هیچ وقت مار نبینمcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingSadSadSadcrying
مــن که از مـــار خـــــــیـــلـــــــی بدم و میاد و مـــی ترســــم!!ConfusedUndecided
من از مـــآر خیلی میترسمـ.
اه مار خودش چیه که بخواد خوشکل ترینم داشته باشه
راستی من یه مار دیدم تو یه مغازه ارغوانی بود خیلی خوشکل تر از این بود
من قبلن یه مار داشتم خیلی از همه اینا خوشگل تر بود!Big Grin
من مار دوس دارم!
اینا هم بد نیستن
اه ماچی داره که خوشگل باشهDodgy
ممنون از نظرات و سپاس ها
هیچم خوشگل نی
مار باس سیاه باشه
مشکی رنگ عشقه
الان باز میاد میگه عاشق شدی!