انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آتش گرفتن آیفون 5c در جیب یک دختر 13 ساله
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
این روزها دیگر شنیدن اینکه یک گوشی آتش گرفته و صاحب خود را روانه بیمارستان کرده چیز زیاد عجیبی نیست. این موضوع بارها اتفاق افتاده و مربوط به یک برند خاص هم نیست.

به گزارش جی اس ام اینبار هم نوبت به اپل رسیده، اما اینبار این اتفاق برای گوشی پلاستیکی این شرکت یعنی آیفون 5c افتاده است. یک آیفون 5c در جیب عقب یک دختر 13 ساله منفجر شده و او را روانه بیمارستان کرده است این آتش گرفتن باعث شده که این دختر بچه دچار سوختگی درجه 2 شود.

در حال حاضر کمپانی‌ها دلایل خوب و توجیه کننده‌ای مانند استفاده از یک لوازم جانبی غیر استاندارد، باتری تقلبی و یا کابل تقلبی را برای این آتش گرفتن‌ها استفاده می‌کنند اما در این مورد آخر این آیفون 5cکه تنها 2 ماه از عمر آن می‌گذشته هیچ کدام از این دلایل را نمی‌تواند پوشش دهد.

دانش آموزان همکلاسی این دختر 13 ساله در کلاس شاهد این بودند که ناگهان دود از جیب پشتی این دختر برخواسته و شلوار آتش گرفته است.

آتش گرفتن آیفون 5c در جیب یک دختر 13 ساله 1

در حال حاضر هیج چیز مشخص نیست و نمی‌توان گفت که یک برنامه غیر استاندارد این موضوع را به وجود آورده است، این گوشی از لوازم جانبی خاصی استفاده نمی‌کرده و به برق نیز متصل نبوده است.

تنها احتمالی که می‌توان برای آتش گرفتن در نظر گرفت این است که در باتری دستگاه مورد فشار قرار گرفته و بر اثر فشار آتش گرفته است. پس به خاطر داشته باشید برای دوری از این وقایع گوشی خود یا حداقل آیفون خود را تحت فشار قرار ندهید.

هم بهت ارسال دادم هم سپاس توهم بیا بهم سپاس بده
تکراری تو اینترنت خونده بودم
بچه 13 ساله که آیفون 5 میگیره دستش حقشه این بلا سرش بیاد!!!!!!Big Grin

(24-02-2014، 10:30)مرصاد کاظمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شما که تازه واردی و هنوز قوانین اینجا رو کامل نمیدونی نظر ندی بهترهDodgy
قرار نیست تو کل اینترنت تکراری نباشه که قراره تو انجمن تکراری نباشهDodgy
انگار مثلا قراره هرکی خودش بره از کشور های دیگه گزارش تهیه کنه بیاره بذاره اینجـــــــــاDodgy
ya khoda BchareSad
(24-02-2014، 10:55)ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه 13 ساله که آیفون 5 میگیره دستش حقشه این بلا سرش بیاد!!!!!!Big Grin

(24-02-2014، 10:30)مرصاد کاظمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شما که تازه واردی و هنوز قوانین اینجا رو کامل نمیدونی نظر ندی بهترهDodgy
قرار نیست تو کل اینترنت تکراری نباشه که قراره تو انجمن تکراری نباشهDodgy
انگار مثلا قراره هرکی خودش بره از کشور های دیگه گزارش تهیه کنه بیاره بذاره اینجـــــــــاDodgy
باشه معذرت میخوام پرنیان خانوم
وای:229:
پس جی ال ایکس ما بهتره حدقل نمیترکه
بزرگ میشه یادش میره
بچه ۱۳ ساله آیفون بگیره دستش ؟
اونوقت من آیفون ۴ ؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2