انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: وقتی کسی را دوست دارید که دوستتان ندارد، چه باید بکنید؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
واقعیت را بپذیرید: وقتی عاشق کسی هستیم احساس میکنیم که آن فرد تنها کسی است که میتواند ما را شاد و خوشبخت کند. چیزی که نمی توانیم درک کنیم این است که هیچوقت نمی توانیم با کسی که دوستمان ندارد خوشبخت شویم. پس بااینکه ممکن است احساس کنید میتوانید برای همه عمر به آن فرد متعهد باشید، اما فرد مقابل این احساس را به شما ندارد. پس به جای سعی و تلاش برای برقراری ارتباط با آن فرد سعی کنید این واقعیت را بپذیرید که این عشق دوطرفه نیست و آن را فراموش کنید. دیگر وقت و فکر و انرژی بیشتری را صرف آن فرد نکنید. پذیرش این واقعیات باعث میشود بتوانید تمرکزتان را تغییر داده و اولین قدم برای فراموش کردن آن فرد را بردارید.

فراموش کنید: برهم خوردن یک رابطه عاطفی سخت ترین قسمت است. تا میتوانید گریه کنید، بعد همه عکس ها و یادگاری هایی که او و زمانهای خوشی که با او داشتید را به یادتان می آورد، بیرون بریزید و از چیزها و جاهایی که شما را به یاد او می اندازد دوری کنید. درعوض رو به کارهایی بیاورید که مشغولتان میکنند، مثل گذراندن وقت با دوستانتان، انجام کارهایی که دوست دارید و از آن لذت میبرید. این کار باعث می شود دیگر در مورد آن فرد خیالپردازی نکنید و به جنبه های دیگر زندگی هم نگاه کنید.

عاشق شوید: اگر کسی دوستتان ندارد ولی باز هم با شما مانده است مطمئناً خیلی از خودش مایه نمی گذارد. به جای آویزان شدن برای با او بودن، دست از عذاب دادن خودتان بردارید، دست از او کشیده و به زندگی خودتان برسید. به خودتان توجه کنید و به چیزهای غیرلازم نپردازید. با گذشت زمان یاد میگیرید که فراموش کنید و دوباره عاشق شوید.
باید یه دونه بخوابونی زیر گوشش
اینا همش الکیهSleepy
عـاقـا مـن عـاشـخ لویی ام

چـجـوری بهش بفهمونم؟/:

توییتر هـم کـه فـالـو نمیکنه آدمـو|:
(13-02-2014، 11:34)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چـجـوری بهش بفهمونم؟/:

من خودم 8 مآهه عاشخ یکیم :| !!
بهش میفهمونمBig Grin
(13-02-2014، 11:51)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-02-2014، 11:34)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چـجـوری بهش بفهمونم؟/:

من خودم 8 مآهه عاشخ یکیم :| !!
میدونم دوسم نداره ولی نمیتونم ولش کنم :| !!

me tooooooooo
cryingcrying
[ -> ]

چـجـوری بهش بفهمونم؟/:

اووووووووو
کلا آدم نباید عاشق وان دیا بشه
آدم آخرش دیوونه میشه
cryingTongue
خدا همتونو رحمت کنه!خوش به حال خودم که تو این خطا نیستم!
بهترین کار برای عشق یکطرفه فراموش کردنه.سخته ولی میشه
(13-02-2014، 12:36)poorya0111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدا همتونو رحمت کنه!خوش به حال خودم که تو این خطا نیستم!
بهترین کار برای عشق یکطرفه فراموش کردنه.سخته ولی میشه
باهات موافقم:cool:
SadUndecidedSleepy
صفحه‌ها: 1 2 3