انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: این سوال تمام ذهنمو درگیرکرده
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
بانظرهمه موافقم

کمبود دارن همین
منم مخالف بد حجابیم اونایی که بی حجابن تکلیفون معلومه ولی بد حجابااااا.... !!
در هر صورت هر کسی یه نظر و شخصیت و سلیقه ای داره و من قصد توهین به هیچ کسو ندارم ... !!
(18-02-2014، 21:56)arina001 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بانظرهمه موافقم

کمبود دارن همین
پس دلیل اصلیش کمبوده دلایل دیگه ای نداره؟

(18-02-2014، 21:56)Negin_1379 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم مخالف بد حجابیم اونایی که بی حجابن تکلیفون معلومه ولی بد حجابااااا.... !!
در هر صورت هر کسی یه نظر و شخصیت و سلیقه ای داره و من قصد توهین به هیچ کسو ندارم ... !!
کلا حجاب نکنن وبدحجابی بکنن به ضرر خودشونه و یه جورایی نه تنها به خودشون بلکه به افراد اسلام ضرر میرسونهSleepy
(18-02-2014، 21:53)ارشیا(دختر) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عزیزم
اگه مردمان ما مسلمون بودن الان دولت و مردماش این شکلی نبود اگه مسلمون واقعی فقط به حجابه که کلا طرز فکرتو غلط میباشد
من شخصا میگم هیچکس تو ایران مسلمون نیست حتیی خود من
هیچکس چون معتغدم این دولت ماست که دینمونو گرفتن برای خودمون متاسفم بعضیا خودششونو خدا فرض میکنن این گناه نیست
سربازان امام زمان که میگن همه دروغینه اینا گناه نیست
ظلم به ما گناه نیست
حجاب اجباری گناه نیست
گننننننننننناه نیست؟؟؟
حالا گیر دادن و چسبیدن به حجاب ما

کاملا مخــــــــــــالفم!
اوا:چررررررررررا
(18-02-2014، 20:30)♥♥♥ツnazgoOlツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-02-2014، 17:42)t.b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوب هر كسي دوست داره يه جور لباس بپوشه كسي حق نداره كسي رو مجبور به كاري كنه

(17-02-2014، 20:42)رویا استایلز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-02-2014، 19:45)♥♥♥ツnazgoOlツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-02-2014، 14:58)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هرکیو تو قبر خودش میزارن!
:|
خب حرفتون درست ولی تویه جایی که دارن زندگی میکنن کشورما سرزمین ما هست پس نباید عذرمیخوام از این کثافت کارا در بیارن اگه میخوان اینکارارو کنن گمشن برن بیرون از این کشورAngryابروی این کشورومونو میبرنAngry

(17-02-2014، 19:23)mo0ozhi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چون کیش منطقه آزاده خخخخ
هر هر هر چقدر خنده داربودSleepy

(17-02-2014، 19:19)رویا استایلز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میددونی چه دلیلی داره؟
تاحالا دقت کردی خارجی ها با اینکه ازادن اینقدر بد لباس نمیپوشن؟با اینکه هرچی بخوان میتونن بپوشن؟
چون حکومتشون ازاده.حکومت اجبارشون نمیکنه که چی بپوشن چی نپوشن.هرکسی دین خودشو داره یکی مسلمونه و حجاب داره یکی مسیحیه یا یه دینه دیگه و حجاب نداره کسی هم باهاشون کاری نداره.
خانوم های زمان شاه هم همینجوری بودن.یکی با چادر میومد یکی با روسری یکی هم بی حجاب.زمان شاه قبلی رو میگما.اصلا هم این وضع بد توی جامعه نبود.
خوب شما میگی دین کشور  ما اسلامه و باید حجاب داشته باشیم.درسته کاملا درسته.ولی ایا هرکسی رو به زور میتونید یه دین رو بهش تحمیل کنید؟فکر میکنید اینایی که اینجوری میان بیرون به خواسته ی خودشون مسلمونن؟نه نیستن خوب دوست ندارن مسلمون باشن و کسی هم نباید زورشون کنه.ولی متاسفانه هرکی توی ایران به دنیا میاد خواه ناخواه مسلمون میشه.مشکل همینجاست.تحمیل دین.شما فرض کن مسلمونی و توی یک کشوری هستی که همه باید مسیحی باشن و بی حجاب.خوب شما خوشت میاد؟
یه خورده باید این اوضاع رو بهش سرو سامون داد.اینجوری روز به روز بدتر میشه.حالا ببینید کی گفتم.

کاملا متوجه شدم ولی گفتم اگه میخوان از این بی حجابیاکنن برن کشور دیگه کشورما قانون داره و بایدباید عمل کنن نکنن هم واسه خودشون ضرر داره هم واسه ابروی کشورما هم اینکه بیشتر دیگران بدبین میشن نسبت به این افراد الوده و کثیفSleepy و ایران پیشرفته شده و باید تمامی قانون هارو رعایت کنن چه زن و چه مرد:cool:
نمیدونم.نمیخوام بحث سیاسی راه بندازم ولی مثلا اگه من بخوام برم خارج پدرم در میاد بااین قیمتا.ولی خوب اگه ادامه بدم بحث سیاسی میشه فیلترم میکننBig GrinBig Grin
حق نداري به كسي توهين كني كل خانواده ي من اينجوري لباس مي پوشن ولي دليلش جلب توجه نيست والا از كل چادري ها و اونايي كه اسلام اسلام مي كنن بهترن خدا به درون بنده هاش نگاه مي كنه نه جوري كه لباس مي پوشن وگرنه كل ادماي دنيا غير از مسلمونا كه تعدادشون خيلي كمه مي رن جهنمAngry
ببخشیدا الان گفتی نباید کسی رو مجبور کنیم به این کار اون کَس خداست خدایی که تورو افریده میخوای برخلاف دستورش سرپیچی کنیAngry
بعدش کمی باهات موافقم ولی همه ی چادریا اینجوری نیستنBlush
خدا انقدر مهربون هست كه اين چيزاي ناچيز رو ببخشه
این سوال این موقع شب ذهن منودرگیر
کرده که چرا سوپر من شرتشو روی بلوز و شلوارش میپوشید ؟
چون دلشون میخواد
هرکی تو گور خودش میخوابع
1.کمبود توجه...   
2.زشتی...  
3...............Idea
شاید می خوان تمیز و شیک بگردن خب!
شایدم میخوان کمبود هاشون رو جبران کنن!
شایدم برای دل خودشونه!
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16