انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: هیون جونگ درموردهمسرآینده ش توضیح داد!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
کیم هیون جونگ در مورد همسر آیندش توضیح داد!!! هیون جونگ توضیح داد که اون دوست داره با کسی ازدواج کنه که به مادیات وابسته نباشه. اون اضافه کرد که به عنوان یک مرد متوجه نمیشه چرا دخترها کیف های گران رو دوست دارن هیون جونگ گفت من فرقی بین کیف $10,000 و کیف $20 نمیبینم.(همه ی مردا برای این که خرج نکنن اینو میگن !) همه یکیفها مثل هم هستند. در کره رسمه که عروس و خانواده ی داماد نقاشی ها هدایای عروسی بهم بدهند او توضیح داد هدایا میتونن $500-600K یا بیشتر باشن و چیز ناپسندی است که اونا برای خرید هدایا وام میگیرند فقط بخاطر این که عروسی یک بار در زندگی اتفاق میفته.(نخیرم ناپسند نیییییست) این خواننده همچنین اشاره کرد که او 4 تا بچه میخواهد .(دیگه من چی بگم ؟!!!!) در طول برنامه او همه را سورپرایز کرد با صلاحیت های همسر دلخواهش : اون باید بتواند بچه های زیادی بیاورد و به مادیات هم وابسته نباشد !!!! هنگامی که از او پرسیدند اگر کسی این دو صفت را داشته باشد چه؟ او نگاه سردی کرد و گفت :مهم تر از همه این که او باید خوش سیرت باشد . سپس Yoon Jong Shin خندید و گفت :زیبا باشه مهربان باشه ، به مادیات وابسته نباشه ، و کسی باشه که بتونه بچه های زیادی بیاره !بنظرم این یک شانسه شما میتونید تا بالای 40 سال خواننده بمونی !!!!(منظورش تا آخر عمر بوده بیچاره روش نشده بگه!!!میبینی مرده مرده عاشق همین خوصوصیتاشم من !)
ینی واقعا فرقی بین کیف $10,000 و کیف $20 نیست :N56:

چه ادم خسیسیه این دیگه:p319:
نع خسیس نیس به مادیات اهمیت نمیده!!باخسیسی فرق داره!!
(15-02-2014، 19:30)گل سا2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نع خسیس نیس به مادیات اهمیت نمیده!!باخسیسی فرق داره
که اینطور4fvf
هرچی باشه عاشقانه دوسش دارم!HeartHeartHeartHeart
(15-02-2014، 19:27)لی مین هو3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ینی واقعا فرقی بین کیف $10,000 و کیف $20 نیست :N56:

چه ادم خسیسیه این دیگه:p319:
چرابه بچه ی مردم انگ میزنی؟Huh
کجاش خسیسه؟

(16-02-2014، 18:46)viva music نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لـــــــــــــــــــــــــــــــــــ♥ـــــــــــــایکHeart
(15-02-2014، 19:32)لی مین هو3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-02-2014، 19:30)گل سا2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نع خسیس نیس به مادیات اهمیت نمیده!!باخسیسی فرق داره
که اینطور4fvf
بحله اینطورBig Grin
(16-02-2014، 18:46)viva music نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عشق به این میگن
عاشقتم عاشق همتون دمتون گرمHeartHeartHeartHeart
(19-02-2014، 21:26)مرضی5 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاشقتم عاشق همتون دمتون گرمHeartHeartHeartHeart
 خواهش اونیBig Grin
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6