انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اعتراف باحال ♥هیون جونگ♥
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
این اعترافات مال فیلم پسران فراتراز گله!
برنامه اي از KBS2 پخش شد و كيم هيون جونگ در اين برنامه فاش كرد كه در گذشته سه مرد در يك روز به دوست اشتن او اعتراف كردند.

از زمانيكه پسران فراتر از گل پخش شد او با زيبايي چهره اش قلب بسياري از طرفدارانش را ذوب كرده است.

حتي او ادعا كرد كه زيباتر از زنان است . هيون جونگ ميگويد:سه مرد در يك روز به دوست داشتن من اعتراف كردند. وقتي كه من براي خريد تعدادي لباس به Itaewon رفته بودم يك پسر به طرف من آمد و پرسيد: آيا تو تا به حال دوست دختر داشتي؟ من پاسخ دادم كه داشتم و او دستپاچه انجا را ترك كرد.

او افزود: من به راهم ادامه دادم كه پسر ديگري به طرفم آمد و پرسيد: سلام عسلم! تو يك عاشق داري؟ من پاسخ دادم: چرا من عسل تو هستم؟

هيون جونگ ادامه داد: سپس پسر سوم هم سوال مشابهي را از من پرسيد! من حدس ميزنم كه خياباني كه من در آن بودم فقط تعداد زيادي مردان ه.م.ج.ن.س.بازي دارد كه مردان را به جاي زنان بر خود ترجيح ميدهند.

در اين برنامه چند بازيگر ديگر و رفيق صميمي اعضاي ss501 يعني هيو يونگ سنگ در كنار كيم هيون جونگ حضور داشتند
خخخخخخخخخخخخخخخ25r30
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
آره خداوکیلی خودمم کلی خندیدمBig Grin
Big Grin
Big Grin
Big Grin
Big Grin
چه باحال بود!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinمرسی گلم♥♥♥
اینکه ادعا کرده از زنا قشنگتره درسته چون تشخیص دادن زن و مرد تو کره از پیدا کردن انجلینا جولی تو ایران  سختره
نع! اصنم سخت نیس!
اینازیــــــــــــــــــادی خوشـــــــ♥ــــــــــگلن!Heart
25r3025r3025r30
دقیقایناخییلی خوشگلن♥
خععلی ریزه می نام!!!
نمیتونم بزرگترش کنمcrying
چوساهامیداcrying
صفحه‌ها: 1 2