انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
1.سه چیز که به یه جزیره متروکه میبری ؟

لوازم غواصی - اب - سوجو (نوعی نوشیدنی) این سوال رو از لی مینهو هم پرسیده بودن

2.شماره شانست چیه؟

6 . چه شباهتی برا منم همینه

3.یه کلمه برای توصیف عملکرد امسالت؟

شکست ناپذیر . عزیززززززززززززم 50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

4. اولین کاری که بعد از اومدن به خونه انجام میدی؟

دوش گرفتن .منم همین کار رو میکنم مخصوصا تو این گرما 50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

5. تازگی چه وسیله ای میخوای برای خونه بگیری؟

فر گاز 50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

6. چه مدت منتظر اومدن دوستت میمونی؟

1 ساعت. کمه من حداقل ۱ روز میمونم البته بستگی به دوستش داره 50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1
7. اخیرا با گوشیت چه عکسایی بیشتر میگیری؟

عکس غذای سگ 50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

8. زنگ زدن رو ترجیح میدی یا پیام دادن؟

زنگ زدن .منم بیشتر دوست دارم زنگ بزنم 50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

9. چه شغلی رو تو زمان مدرسه ات دوس داشتی؟

دستیار آشپز .چه جالب 50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

10. تو خونه ب جورابی یا دمپایی یا هیچی ؟

با هیچی (یعنی واسه پاهاش چیزی نمیپوشه) منم عادت ندارم

11. مکان مورد علاقه ات تو سئول؟

خونه ام .مثه من که خونه رو به هر جایی ترجیح میدم

12. چقدر طول میکشه تا از خونه ات خارج شی؟

1 ساعت . منم کارام خیلی طول میکشه 50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

13. وقتی با بزرگترت نوشیدنی میخوری به چه چیزی بیشتر توجه میکنی و اهمیت

میدی؟

کمتر صحبت کردن
14. عطر مورد علاقه ات؟

پودر بچه.خیلی بوی خوبی داره

الهی منم زیاد عطر نمیزنم

15. برای خودت چه مدل مویی رو بیتشر دوس داری؟ کوتاه یا بلند؟

بلند منم عاشق موی بلند هستم چند وقت پیش به زور مامانم موهام رو یه کم کوتاه کردم

نزدیک بود با مامانم دعوام شه50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

16. اگه غیب بشی دوس داری چیکار کنی؟

کسی رو که دوس ندارم با تفنگ آب پاش بزنم.50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

17. قرار گذاشتن تو خونه بهتره یا محل عمومی؟

خونه

18. الان چه ارزویی میکنی؟

یه کیف پول خالی50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

19. اخیرا نگران چی هستی؟

اینکه نتونم ازدواج کنم .تو نباید به اینجور چیز ها فکر کنی 50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

20. یکی از شرط هات برای ازدواج؟

حداقل دوتا بچه داشته باشم (البته بعد از ازدواج)50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

21. جای خاصی هست که دوس داشته باشی آواز بخونی؟

روی قایق/کشتی50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

22. خوابی که اخیرا دیدی و یادته؟

خواب دیدم دخترم ولی بعدش معلوم شد پسرم.50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

23. وقتی خودتو تو آینه میبینی چی میگی؟؟

یه کم راضی هستم از خودم

24. فصل مورد علاقه؟

زمستان... پشه کمتره و میتونی لباسای شیکی بپوشی50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

25. دوس داری چه حیوونی میبودی؟

خرس کوالا50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

26. اگه دنیا تو سه روز آینده نابود شه چیکار میکنی؟

سه روز زودتر از اینکه دنیا نابود شه میمیرم 50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

27. اگه دوست..دخترت هنرمند دیگه رو دوس داشته باشه..؟!

باهاش به هم میزنم اصلا بیخیال اینجور چیزاست 50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

28. وقتی افسرده و ناراحتی چیکار میکنی؟

مینوشم50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

29. سخت ترین قسمت یادگیری ژاپنی؟

فرق تلفظ "سو" با "تسو"50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

30. یه فرهنگ تو ژاپن که درکش واست سخته؟

رنگ بطری های شامپو و نرم کننده چون دقیقا برعکس کره اس ( تو کره رنگشون همیشه تیره اس) 50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

31. تو ژاپن معمولا میپرسن "آقا میخواین اول نوشیدنی بخورین؟ " تو چه نوشیدنی رو انتخاب میکنی؟

سوجو (نوشیدنیه)

32. یه غذای ژاپنی که دوست نداری؟

هیچی (یعنی همرو دوس دارم)

33.مکان مورد علاقه ت تو ژاپن؟

دان گویجوته

34. یه غذای کره ای که تو درست کردنش مهارت داری؟

بیم بیم باپ

35. کلکسیونی داری؟

گیتار50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

36. وقتی بچه بودی چه بازی دوست داشتی؟

فوتبال

37. از اون دانش آموزایی بودی که تکلیفاتو تو تابستون زود انجام میدادی؟

میذاشتم همشو تو روز آخر انجام میدادم50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

منم همیشه روز آخر پیک تابستون رو انجام میدادم50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

38. اگه قرار بود به گذشته خودت یا به آبنده ی خودت پیام میدادی یا نصیحتی میکردی چی میگفتی؟

به گذشته خودم : با انرژی بیشتری زندگی کن50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

39. تا به الان نسبت به چه چیزی احساس عجیبی داری؟

تو دوران ابتدایی دخترای خوشگل رو تو حمام عمومی میدیدم.50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

40. تا الان بیشترین چیزی که باعث خوشحالیه؟

فک میکنم "الان" باعث خوشحالیه (فک کنم موقعیت الانشو میگه )50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

41. اگه ممکن بود دوس داشتی چه نیرویی فوق طبیعی داشتی؟

تلپورت (دوربری یعنی همون که اگه بخوای جایی بری تو یه چشم به هم زدن بری)50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

42. کاری که قبل از مردن میخوای انجام بدی؟

یه کنسرت مجانی با 1000 طرفدار50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

43. یه کاری که قبل از رفتن روی صحنه حتما باید انجام بدی؟

تمرینات کششی50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

44. چه آهنگی برای دوست..دخترت میخونی؟

آهنگ "رین"

45. اولین عشقت کی بود؟

اول راهنمایی50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

منم در همین سن عاشق تو شدم50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

46.اگه دختر ایده آل ِت یهو جلوت ظاهر شه چیکار میکنی؟

باهاش قرار میذارم چه راحت 50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

47. غذای گوشتی رو ترجیح میدی یا گیاهی؟؟

گوشت رو ترجیح میدم

48. اگه الان دوست..دختر داشتی دوست داشتی باهات ازدواج میکرد؟ ( آفریننننن )

نه 50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

49. بنظرت دخترا چه زمانی ترسناکن؟

ترسناک نیستن ...ولی وقتی تو زمان مناسب تظاهر به ترسیدن میکنن50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1

50. کی حس میکنی خیلی خوشحالی؟

وقتی کارای روزانه ام تمام میشه و میخوابم.50سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 150سوال ازهیــــــــــــــ♥ــــــــــــــون جونگ! 1
خواب دیده دختره!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
مررررررررررررررسی♥♥
ایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــBig Grinــــــــــــــــــــــــــــول!
هیونم عاشق خوابهHeart
سوال اولو که از مین هو پرسیدن همین جوابو داده؟Huh
بعله!
چراتعجب میکنی؟Huh
مگه اشکال داره همین جوابوبده؟
شـــــــــــــــــــــــــــــــــااااااااااااااااااایدSad
مرسی باحال بود
چه گزارشگر باحالی بوده این سوالا رو پرسیده
خواهش می کنم!
آرهBig GrinBig GrinBig Grin