انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جاستین بیبر تصمیم می گیرد از این دختر زشت بچه دار شود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
جاستین بیبر خواننده نوجوان و پر حاشیه هالیوودی که این روزها به دلیل اقدامات مجرمانه اش سوژه رسانه هاست با معرفی عشق جدید زندگی اش دوباره خبرساز شد. او رسما اعلام کرد با یک دختر 17 ساله به نام  کاترین گزدا در رابطه است . این دختر یک خواننده و رقاص است که طبق اخبار رسانه های معتبر از اوایل سال جاری میلادی با جاستین 19 ساله رابطه دارد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جاستین بیبر تصمیم می گیرد از این دختر زشت بچه دار شود 1

جاستین بیبر در این رابطه میگوید : همه چیز در مورد این عشق خیلی سریع پیش می رود تا جایی که قصد دارم از این دختر یک فرزند داشته باشم.  این زوج نوجوان همزمان با دستگیری جاستین در سال جدید میلادی با هم دوست شده اند و تمام تلاش های کاترین برای آرام کردن جاستین در این مدت بی نتیجه بوده است و به گفته برخی منابع نزدیک این رابطه کوتاه مدت فراز و نشیب های زیادی داشته است که عمده علت آن رفتارهای ناشایست جاستین بیبر کانادایی است.

این کره بز بچه دار هم میخواد بشه؟
خودش بچس هنوConfused
مـنـبـع خـبـریـت کـجـاس؟؟؟
(18-02-2014، 15:38)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مـنـبـع خـبـریـت کـجـاس؟؟؟

منبعش روزنامه ... Big Grin ولی فک کنم شایعس چون عکس دوست دختر جدیدش رو دیدم از این زشترهTongue
ایش چقد زشته ... بععله میگم من از جاستین خوشم نمیاد بهم میگن احمقی
بابا این بشر دیوونس ... قاطی داره ... تاب ورداشته
خدا شفاش بده
شایعه شایعه درهر حال سپاسUndecided
اخه جاستین هنوز 19 ساالشه..
یکم برا حرف بچه و اینا زود نیس؟!
البته ممکنه شایعه باشه..
چون منبع معتیری نداره
اینم براش زیاده
به درکDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
واااااااااHuhHuh
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6