انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: معروف ترین خواننده های کــــــــره ای!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سایت mnet پرطـرفدارترین خواننده های کــــــره بین کشورهای خارجی رو اعلام کرد....این سایت اعلام کرده که توی یک سال گذشته یعنی از ژانویه تا دسامبر 2013 این خواننده ها بیشترین رای رو از خارج از

کشور(که 178 کشور شرکت کرده بودن) دریافت کردن

نتیجه از این قراره...:

نفر اول گــروه f(x) با 16.4% ( که بیشتر از چین بوده )

نفر دوم گــروه myth با 15.1% ؟!معروف ترین خواننده های کــــــــره ای! 1

نفر سوم kim hyun joong با 9.3% ( که بیشتر از ژاپن بوده )

نفر چهارم گــروه exo با 6.5%

نفر پنجم گــروه shiny با 5.4 %

کیم هیون جونگ تنها خواننده ی سولو بین این 5 تا بوده
....Heart
مهم اف ایکسه که اولهSleepy
عزیزم گروه snsdتو کل جهان مشهورترینه ها و این که از همه گروه ها بیشتر طرفدار داره
(09-07-2014، 6:37)zahra! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عزیزم گروه snsdتو کل جهان مشهورترینه ها و این که از همه گروه ها بیشتر طرفدار داره
 نع گلم...بیشترین طرفدارهااول مال♥ss501♥وبعدش مال سوپرجونیور!

(07-06-2014، 19:14)لی مین هو3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهم اف ایکسه که اولهSleepy
 عممممممممممممممممراDodgyBig Grin
واقعا ایول
عشق اول و آخر من اوپا هیون جونگ Sleepy

(07-07-2014، 14:14)ko*minam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-06-2014، 18:50)من یک دخترزیبا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیون بیشتر از صورت زیبا شخصیت خیلی قشنگی داره من ک شیفته وقارشمgrou
 بعله اخلاقشم علاوه برصورتش عالیهههههههههههههههHeart
ولی فک نمیکنی کلمه ی"وقار"واسه یه مرد یه ذره چیز باشه...؟!Undecided

کاملا درسته به نظر من که اگه سریه بعد دوباره نظر سنجی بکنن
هیون جونگ اول میشه
(09-07-2014، 6:37)zahra! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چرت نگو لططططططفن اف ایکس از دختران کی پاپ فلن اوله
بعدشم اکسو و سوجو امسالم که شاینی برد والا چیزی از سونوشیده نمیبینم .......
دوستان به عقاید هم احترامتر بزارید .. لطفا اگه میخواید برتر بودن خواننده ای از گروهی رو به کس دیگه ای ثابت کنید ، با مدرک و دلیل حرف بزنید و از الفاظ رکیک استفاده نکنید !
توهین هم نکنید به خواننده یا بازیگر خاصی .. چون در این صورت ارسالتون حذف میشه !
تا حالا مورد خاصی نداشتیم .. فقط گفتم در جریان باشید .
مرسی از همتون دوستای گل ..
اکسو چرا باید 4 ام باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sleepy Sleepy
بی تی اس و بلک پینک خوبه
من گروه بلک پینگ و بیشتر دوست دارم
صفحه‌ها: 1 2