انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: فتوای جهاد نکاح(جهاد جنسی)(+18)-از سوی مفتی های عربستانی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
یه توضیح کوتاه از این جنایت میدم،بعد برید مطلبو بخونید.... بعد از شروع جنگ داخلی و حمله ی تروریست های کافر به سوریه و جنایات متعدد و همگامی عربستان و وهابیون با این جماعت بی دین;عده ای از مفتی های وهابی عربستان دست به فتواهای عجیب و بی شرمانه ای زدند که به طور خلاصه ،چند تا از مضامین جهاد نکاح رو شرح میدم:
جهاد نکاح یعنی تمام زنان سوریه بر این تروریست هاییکه در حال جنگ هستن،حلال میشوند!یعنی مردم موظفند تا دختران و زنان خود را داوطلبانه در اختیار تروریست ها قرار دهند تا تروریست ها کمبود جنسی نداشته باشند و لذت ببرند!
از طرفی دخترانی که در سوریه نیستند و پیرو وهابیت و ان مفتی ها هستند،موظفند که بدون هیچ درخواستی خودشان را در اختیار تروریست های سوری قرار ندهند تا از انها به عنوان برده ی جنسی استفاده کنند! در زیر. متن یکی از اخبار معتبر در یکی از سایت های معتبر رو براتون گذاشتم. و اگر دوست داشتید بیشتر بدونید،با یه سرچ ساده از همه چیز با خبر میشید!
farhad74(علی مقدادی)

صدور فتواهاي خلاف شرع توسط مفتي‌هاي وهابي همچنان ادامه دارد. به گزارش صراط به نقل از شبكه وهابي وصال عربستان، ناصر العمر مفتي وهابي عربستان در ادامه فتواهاي گمراه كننده خود درباره تروريست‌هاي سوريه، اعلام كرد: از اين به بعد در صورت عدم وجود غير محارم براي مجاهدان در سوريه، آنها شرعاً مي‌توانند از محارم از جمله خواهر خود در قالب جهاد نكاح استفاده كنند.
خدا بکشتشون
نمیرن وزجر بکشن الهییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
ای لعنت بر آنها. لعنت بر وهابیت
استغفرالله!
شُمــآ اصلا نباس انتظار دیگه ای داشدهــ باشید!
ازاین بیشتر نمیشه انتظار داش!
مر30..ولی من نخوندم نمیدونم چی بودBig Grinولی هرچی هس فک نکنم 18+ باشع
(21-02-2014، 11:28).رها. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اخی شما هنوز 18 سالتون نشده؟!Big Grin شما بیا خصوصی خودم براتون زیر مثبت هجده توضیح میدمBig Grin
(21-02-2014، 11:30)farhad74 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-02-2014، 11:28).رها. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اخی شما هنوز 18 سالتون نشده؟!Big Grin شما بیا خصوصی خودم براتون زیر مثبت هجده توضیح میدمBig Grin
تو بیخود میکنی ب من پ.خ بدی ...بشین سره جات بینمAngry
اين مفتي ها هر قاونوني به نفع خودشون هست وضع مي كنند
(21-02-2014، 11:32).رها. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-02-2014، 11:30)farhad74 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

تو بیخود میکنی ب من پ.خ بدی ...بشین سره جات بینمAngry

برو بابا...کی خواست پ.خ بده!Dodgy
چه زودم جدی میگیره.... !Dodgy
صفحه‌ها: 1 2 3