انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مویس:رونی اسطوره منچستر یونایتد می شود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مويس: روني اسطوره منچستريونايتد مي‌شود

سرمربي منچستريونايتد پس از تمديد قرارداد روني با اين تيم اعلام کرد اين بازيکن به اسطوره شياطين سرخ بدل مي‌شود.
مویس:رونی اسطوره منچستر یونایتد می شود 1

وين روني روز گذشته با تمديد قرارداد خود به مدت چهار سال تا سال 2019 در منچستريونايتد ماندني شد.

روني تا 2015 با يونايتدها قرارداد داشت. وي با امضاي قرارداد جديد خود را به يکي از بازيکناني بدل کرد که حضوري طولاني در اين تيم داشته‌اند. مهاجم تيم ملي فوتبال انگليس با تمديد قرارداد خود به تمامي گمانه‌زني‌ها در مورد خروجش از اولدترافورد پايان داد زيرا در طول تابستان بيشتر رسانه‌ها به خاطر مشکل‌هايي که روني با ديويد مويس در دوران حضور در اورتون داشت خبر از پايان همکاري اين بازيکن با منچستريونايتد مي‌دادند.

مويس در مورد تمديد قرارداد روني گفت: روني از سال 2003 که من او را در ترکيب اورتون قرار دادم تاکنون همواره بهترين بازيکن انگليس بوده است. از تابستان گذشته که هدايت منچستريونايتد را به دست گرفتم نيز بار ديگر با او کار مي‌کنم و هر روز فقط شاهد پيشرفت اين بازيکن هستم.

مويس افزود: با توجه به توانايي و اشتياقي که روني براي موفقيت دارد،‌ نقشي حياتي در تيم من به عهده او است. اگر او به همين شيوه‌اي که دارد ادامه دهد، با توجه به تمديد قراردادش مي‌تواند به يکي از اسطوره‌هاي بزرگ باشگاه بدل شود.