انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: نیمار : به رئال نرفتم زیرا وطن فروش و خائن نبودم !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نیمار : به رئال نرفتم زیرا وطن فروش و خائن نبودم !

نیمار : به رئال نرفتم زیرا وطن فروش و خائن نبودم ! 1

در کتاب زندگینامه جدیدی که بر پایه صحبت‌های نیمار جونیور و پدرش نوشته شده است، این ستاره جوان ادعا می‌کند که پیشنهاد رئال مادرید را در سال ۲۰۰۶ رد کرده است زیرا وی:" وطن فروش و خائن" نبوده است.
 به گزارش مارکا، این ستاره جوان در کتابی‌ با عنوان" اسم من نیمار است" نوشته:" من خائن نیستم. پول کمک می‌‌کنم اما من زندگی‌‌ام را بر پایه پول اداره نمی‌‌کنم."
این کتاب به وسیله انتشارت ادیسیونس B چاپ شده و در تاریخ ۲۶ فوریه، کتاب پر فروش کتاب فروشی‌ها بود.
پدر این بازیکن هم در این کتاب یاد آور شده است که این بازیکن در سال ۲۰۰۶ می‌‌توانست به رئال مادرید منتقل شود اما هر دو احساس کردند که این تصمیم اشتباه است:" همه پول‌های موجود در باشگاه مادریدی هم نمی‌‌توانست خوشحالی‌ پسر من را بخرد!"
در نوشته‌ای دیگر این ستاره بارسلونا ادعا کرده است که" بنیاد نیمار" کاملا قانونی بوده است.( اشاره به شرکتی که در انتقال و حقوق تبلیغاتی وی شرکت داشته است.)
نیمار در کتاب آورده است که فعالیت‌های بنیاد نیمار حتی به خاطر ماندن در سانتوس جوایز تبلیغاتی را هم از آن خود کرده است.
پدر نیمار هم انتقال وی به بارسلونا را درست قلمداد کرده است و می‌‌گوید که هر دو طرف داستان در آخر از این انتقال راضی‌ بوده اند و همه چیز طبق روال پیش رفته است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/viewer.php?file=27409954027445455219.png

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/viewer.php?file=48254475889804448047.png

http://8pic.ir/viewer.php?file=33180201469313424230.jpg
رئال بهش احتیاج نداره
(27-02-2014، 11:07)amir.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رئال بهش احتیاج نداره
کاملا درسته 
باید عیول گفت به نیمار 
بازیش خیلی خوبه
رئال تاوقتی رونالدورو داره هیچ بازیکنی احتیاج ندارهHeartHeart

دوست دارم رونالدوHeartHeartHeart
(22-02-2014، 20:13)اشکان پیشرو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آفرین به نیمار

(22-02-2014، 20:14)Eli Goli 1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
افرین افرین خوشم اومد

(27-02-2014، 11:07)amir.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رئال بهش احتیاج نداره

(27-02-2014، 11:10)amir hossein.z نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
رئال بهش احتیاج نداره
کاملا درسته 
باید عیول گفت به نیمار 
بازیش خیلی خوبه

(27-02-2014، 11:25)ارواح خبیثه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رئال تاوقتی رونالدورو داره هیچ بازیکنی احتیاج ندارهHeartHeart

دوست دارم رونالدوHeartHeartHeart

لطفاً « اسپم » ندهید ! Undecided
نیمار بازیکنه ؟
گرون ترین بازیکنه
حتی از بیل هم گرون تره
اونوقت آماره بیل رو با این زیقی مقایسه کنید