انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اینم از خالی بندی پسرا(همش حقیقت داره نزنید زیرش)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
1.خیلی میخوامت(ماشاالله پسرها همه رو میخوان)

۲.همیشه به یادتم(مخصوصا موقع لالا)

۳.تا آخرش با هاتم(ولی از یه نوع دیگش) این یکی برا من فحش محسوب میشهConfusedConfused

۴.غیر تو به هیچکسی فکر نمیکنم(اره جون عمت)

۵.من بهت اعتماد کامل دارم(مخصوصا در حین تلفن پشت خطی داشته باشی)

۶.تا حالا با هیچ دختری انقدر صمیمی نبودم(به جز خواهرم)

۷.دوستت دارم(دروغ سال که مد شده)

معنی هاشون:
1.تور و خیلی میخوام خواهرت خوشگل تر باشه اونم میخوام همسایتونم اگه پولدار بود اونم میخوام خلاصه میخوام دیگه دختر باشه حلهDodgy

2.این سانسورهBig Grin

3.تا آخر از نظره پسر ها یکی دو ماه میباشد فوقش یه سال بعد میرسیم آخر و از اول با یه دختره دیگه شروع میکنیم.

4.کاملا دروغ تابلوئه اصلا عین جوک غضنفر خنده داره 25r30Tongue

5.من بهت اعتماد کامل ندارم بلکه چون خودم گ*** های زیادی خوردم صدامو در نمیارم که لو نرم.Big Grin

6.به جز خواهرم :منظور تمام دختران محل زنگیشه که همشون و به چشم خواهر میبینهDodgy

7.تکه کلام پر کاربردیهConfused

من نمیگما همه ی دخترا امام زاده اند.
هی تکرار نکنید همه ی پسرا اینطوری نیستن خودم میدونم.Confused
جنبه ی طنز داره بی جنبه بازی در نیارید.

سپاس و نظر و از یاد نبریدBig GrinSmileHeart
هوی پسرا باشماهام دعوا راه نندازین تاپیک و ببندن من میدونم با شماهاDodgyBig Grin
Shy Rolleyes خنده دار بود
یس ...حقیقته محضTongue
اعتراض دارم شما دخترا 80 درصدتون اینطوری هستین به منم ربط نداره طبق امار جهانی مشاوره 80 درصد زنا و دخترا اینطورینBig Grin
اصلا اینجوری نیست
SleepySleepySleepy
(24-02-2014، 21:18)Guard نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اعتراض دارم شما دخترا 80 درصدتون اینطوری هستین به منم ربط نداره طبق امار جهانی مشاوره 80 درصد زنا و دخترا اینطورینBig Grin
نه دیگه %45 درصد دخترا و %55 درصد پسرا اینطورینTongueBig Grin
-_- آرع بـآو {: همش خیالات -_- !!

سپـآس {: !!
(24-02-2014، 21:22)♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-02-2014، 21:18)Guard نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اگه شما اینطوری میفرمایین پس حتما اینطوریهBig Grin
(24-02-2014، 21:24)Guard نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-02-2014، 21:22)♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

اگه شما اینطوری میفرمایین پس حتما اینطوریهBig Grin

جلل خالقExclamationExclamationExclamation:229: خیلی وقت بود پسره باجنبه ندیده بودمBig GrinBig Grin
ممنون
من اینطوری نیستم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6