انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کارلو آنچلوتی : تاتا مارتینو خیلی شبیه من است !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کارلو آنچلوتی : تاتا مارتینو خیلی شبیه من است
کارلو آنچلوتی : تاتا مارتینو خیلی شبیه من است ! 1

کارلو آنچلوتی در خصوص کسب دهمین قهرمانی با رئال مادرید در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد. وی ماه‌ها درباره تعادل در تیمش صحبت کرد و معتقد است که هواداران می‌خواهند به حرف‌ها درباره قهرمانی گوش بدهند. از نظر این مربی ایتالیایی «لا دسیما» (دهمین قهرمانی رئال در لیگ قهرمانان) کلمه‌ای است که مدام شنیده می‌شود و منبع انگیزه‌ای برای همه است.

وی اظهار داشت: من و دستیارانم هفت ماه کار کردیم تا یک پایه منسجم در تیم بسازیم. خانه را ساختیم حالا باید دکوراسیونش را بچینیم.

آنچلوتی تأیید کرد که صحبت درباره حضور خسه در جام جهانی دور از ذهن نیست و ادامه داد: نمونه‌هایی از بازیکنانی مثل او وجود دارند که فصل خوبی را تجربه کرده‌اند و می‌خواهند جام جهانی خوبی داشته باشند.

سرمربی رئال مادرید در خصوص تاتا مارتینو و سیمئونه خاطرنشان کرد: مارتینو کارش را در بارسلونا بسیار عالی انجام می‌دهد. شیوه صحبت کردن او را واقعا دوست دارم. او همیشه آرام و خیلی شبیه من است. مارتینو به دنبال جنجال نیست و بهترین کار را برای تیمش انجام می‌دهد.

وی اضافه کرد: اتلتیکو مثل زمانی است که سیمئونه بازیکن بود؛ یک تیم منسجم که در هر بازی تمام تلاشش را به کار می‌بندد.