انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: امید عالیشاه : این سه بازی را ببریم ، قهرمانیم !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
امید عالیشاه : این سه بازی را ببریم ، قهرمانیم ! 1

تا سوت پایان فصل، تنها سه بازی باقی مانده و پرسپولیسی‌ها امیدوارند همان‌گونه که با یک برد به کورس مدعیان بازگشتند، با امتیازهای این سه بازی هم جام را از چنگ بالادستی‌هایشان دربیاورند. این امیدواری، سهم همه قرمزهاست؛ حتی امید عالیشاه که هفته‌های بسیاری است او را در زمین فوتبال ندیده‌ایم! عالیشاه البته امیدهای دیگری هم دارد. یکی‌اش همین بازگشت بعد از مصدومیت و امید دیگرش هم پوشیدن پیراهن تیم‌ملی و سفر به جام جهانی.

انگار قرار نیست این مصدومیت‌ها دست از سرت بردارند!
 ظاهرا که دست برداشته‌اند! این‌طور که پزشکان گفته‌اند، مصدومیتم به طور کامل برطرف شده و خودم هم دیگر اصلا درد ندارم.
پس چرا تمرین‌هایت را شروع نمی‌کنی؟
 اگر ریسک کنم ممکن است دوباره مصدوم شوم و من دیگر تحمل دوری از فوتبال را ندارم. تا همین جا هم به اندازه کافی عقب افتاده‌ام و کم‌کم باید برگردم. برای همین فعلا مرتب وزنه می‌زنم تا اول بدنم به آمادگی برسد بعد تمرین را شروع کنم.
خب این تمرین‌های بدنسازی تا کی قرار است ادامه پیدا کند؟
 فکر می‌کنم حداقل تا دو سه هفته دیگر. قرار است روز چهارشنبه هم از پای مصدومم MRI بگیرم تا وضعیتم کاملاً مشخص شود. امیدوارم دیگر هیچ مشکلی نداشته باشم و تا قبل از سال جدید بتوانم تمرین‌هایم را شروع کنم.
این مصدومیت بدجوری تو را عقب انداخت؛ افسوس نمی‌خوری که صادقیان و حقیقی هم به تیم‌ملی دعوت شده‌اند اما تو نیستی؟
 چه‌کار می‌توانم بکنم؟ به هر حال من بازی‌های زیادی را به دلیل مصدومیت از دست دادم و نمی‌توانستم به تیم‌ملی حتی فکر کنم. البته برای صادقیان خیلی خوشحالم که دعوت شد. خودم هم در این 3 بازی آخر با قدرت برمی‌گردم و امیدوارم برای اردوهای بعدی دعوتم کنند.
واقعا امیدواری که با این شرایط کروش برای اردوهای آخر دعوتت کند؟
 وقتی برگردم، تمام تمرکزم روی بازی‌های لیگ خواهد بود چون فقط با خوب بازی کردن در لیگ است که به چشم می‌آیم و شانس حضور در جام جهانی را پیدا می‌کنم. ناامید هم نیستم چون هم توانایی‌اش را دارم و هم انگیزه‌اش را.
بد نیست سری هم به پرسپولیس بزنیم؛ با اتفاق‌هایی که هفته پیش افتاد شرایط را چطور می‌بینی؟
 بعد از آن چند بازی که امتیازهای زیادی را از دست داده بودیم، باید صبا را می‌بردیم تا بتوانیم به صدر نزدیک شویم. واقعا حقمان بود آن بازی را ببریم. از سوی دیگر تمام مدعیان امتیاز از دست دادند تا ما به قهرمانی امیدوار شویم. من اعتقاد دارم تیم‌های صدر جدولی باز هم امتیاز از دست خواهند داد که این مساله شانس قهرمانی ما را دوچندان خواهد کرد.
البته پرسپولیس مقابل فجرسپاسی و گسترش فولاد نشان داد که پتانسیل مساوی و باخت برابر تیم‌های ضعیف را دارد!
 باخت ما به گسترش فولاد فقط یک اتفاق بود. روی یک ضدحمله غافلگیر شدیم و باختیم. از دست دادن دو امتیاز در بازی با فجر هم تنها دلیلش مشکلات حاشیه‌ای و تمرین نکردنمان بود اما من اطمینان دارم که چنین نتایجی دیگر برای پرسپولیس تکرار نخواهد شد.
فکر می‌کنی پرسپولیس بتواند هم داماش را ببرد و هم سورینت و استقلال صنعتی خوزستان را؟
 چرا نتوانیم؟ البته باید بازی به بازی پیش برویم و برای هر بازی یک برنامه داشته باشیم. من که فکر می‌کنم اگر هر 3 بازی بعدی را ببریم، صددرصد قهرمان می‌شویم و بقیه مدعیان قافیه را به ما می‌بازند.

البته به شرطی که دوباره بحث پول و اعتصاب پیش نیاید!
 وقتی پول نیست، هیچ کاری فایده ندارد. برای همین تمام تمرکزمان را گذاشته‌ایم روی موفقیت در این سه بازی آخر و نه به پول فکر می‌کنیم و نه هیچ چیز دیگری. انگیزه و تمرکز ما در آخر فصل باید فقط روی قهرمانی و پیروزی باشد. دایی به ما اعتماد کرده و ما هم به ایشان اعتماد و اعتقاد کامل داریم. کسی هم که به دادمان نمی‌رسد. پس خودمان باید دست به دست هم بدهیم و پرسپولیس را به یک جایی برسانیم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/viewer.php?file=43623986132916608564.jpg

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/viewer.php?file=76891390898032471349.jpg

http://8pic.ir/viewer.php?file=28533385980305907847.jpg

http://8pic.ir/viewer.php?file=77598253891643077990.jpg