انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کریس رونالدو لقب شوالیه گرفت (+عکس)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
رونالدو روز گذشته در کاخ ریاست جمهوری پرتغال حضور یافت و نشان شوالیه را از دستان آنیبال کاواکو سیلو رئیس جمهور این کشور دریافت کرد.کریستیانو رونالدو در سال 2013 توانست عملکرد خوبی در تیم باشگاهی‌اش رئال‌ مادرید داشته باشد و همراه پرتغال به جام جهانی 2014 برزیل صعود کند. او هفته گذشته موفق شد بالاتر از لیونل مسی و فرانک ریبری به عنوان برترین بازیکن فوتبال جهان در سال گذشته معرفی شود و توپ طلای فوتبال جهان را به کارنامه موفقیت‌های خود اضافه کند.
کریس رونالدو لقب شوالیه گرفت (+عکس) 1
مهاجم پرتغالی پس از دریافت این نشان گفت: کسب این جایزه افتخار بزرگی برای من است و باعث می‌شود تا با انگیزه بیشتری در ادامه کار کنم. من در سال‌های آینده، سخت‌تر از قبل تلاش خواهم کرد تا بتوانم به موفقیت‌های بیشتری دست یابم. فوتبال برای من جنبه سرگرمی دارد. دوست دارم تا زمان بازنشستگی به جام‌های بیشتری دست یابم چه در باشگاه و چه همراه تیم ملی در جام جهانی.

قهرمانی با پرتغال در جام جهانی بزرگترین موفقیت زندگی ورزشی من محسوب خواهد شد.آنیبال کاواکو سیلوا رئیس جمهور پرتغال نیز با تمجید از کریبستیانو رونالدو او را الگویی برای نسل جوان پرتغالی‌ها توصیف کرد و رونالدو را شایسته دریافت این عنوان دانست.
(01-03-2014، 19:35)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اِســپم ندید >_<!!

این قدر نگو اسپم ندید همین اسپم ندید که تو میگی خودش یه نوع اسپمه ... -_-


فقط گزارش کن ... |:
ايووول
افرين چقدر من از بازي اين خوشم ميييياد