انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مشخصات يک پسر عاشق ! ویک دختر عاشق!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
جالبه ممنونHeart
خيلي خوب بود ولي من يه دخترم و خصوصيات اولي كه مال پسرا بود رو دارم Tongue
مرسی دمت گرم باحال بود:9lp:
یعنی دقیقا همینه ها....
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
خیلی خوب بود...
WinkWinkWinkWink
merci
من تمام این کاراروکه واسه پسرا گفتین واسه یکی کردم به خاطرش پیش عالم ادم التماس کردم محروم شد حاضرشدم اگه دوباره کار اشتباهی کنه من اخراج بشم تا از محرومیت دربیاد بعد بهش گفتم چرا این دختره توپروفایلش نوشته عاشق تویه تنها کلمه ای که گفت این بود ولم کن بابا....... وتمام واسه همیشه داستانمون
اونی که اینو واسش نوشتم نه لیاقت منو داشت نه ارزش اینکه به خاطرش ناراحت بشم پس امیدوارم بره به درک.......Sleepy
مرسی خیلی باحال بود حال دادیHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
هرکی تا ته این مطلب بخونه شدیدا بیکاره !ولی دستت درست حال کردیمBig Grin
(21-06-2012، 17:54)badgirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

پ تا تهشو خوندییییییییییییSmileSmile
(22-06-2012، 16:37)abolfazl-r نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2012، 17:54)badgirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

پ تا تهشو خوندییییییییییییSmileSmile

نه داش دخترو کامل خوندم پسر ها هم نصفه همونش هم که خوندم اشکم درومد اینقدر زیاد بودcrying
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9