انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عکس رضا عطاران وقتی 15 سال پیرتر می شود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
گریم جالب رضا عطاران وقتی که 15 سال پیرتر می شود.
رضا عطاران گفت: همیشه دوست داشتم با کمال تبریزی همکاری داشته باشم و خوشحالم این فرصت در «طبقه حساس» پیش آمد.

این بازیگر که این روزها مقابل دوربین فیلم جدید کمال تبریزی است اظهار کرد: برای فیلم «خیابان‌های آرام» این کارگردان حتی تا مرحله‌ی پیش تولید هم پیش رفتیم اما به دلیل همزمانی که با فیلم «اسب حیوان نجیبی است» پیش آمد نتوانستم در آن فیلم بازی کنم . طی این چند سال فیلمنامه‌های دیگری هم بوده است که قرار بوده با کمال تبریزی کار کنم اما هیچ‌کدام به نتیجه نرسیدند.

عکس رضا عطاران وقتی 15 سال پیرتر می شود 1

وی درباره‌ی نقشش در فیلم «طبقه حساس» گفت:‌ نقش یک آدم بازاری سنتی را بازی می‌کنم که این کاراکتر از سن من حدود ۱۵ سال بزرگتر است و شخصیت جالبی دارد که امیدوارم خوب درآید.

عطاران پیش از این در فیلم ناتمام «آیینه و شمعدون» در نقشی بیشتر از سن‌اش مقابل دوربین رفته است.

این بازیگر که تجربه‌ی کار کارگردانی نیز دارد درباره اینکه چقدر در آثاری که به عنوان بازیگر حضور دارد نظراتش را مطرح می‌کند، اظهار کرد: در همه کارها اگر چیزی به ذهنم برسد آن را مطرح می‌کنم و تفاوت نمی‌کند که کار مربوط به چه کسی باشد. ایده‌ای باشد می‌گویم، گاهی قبول می‌شود و گاهی قبول نمی‌شود.

عکس رضا عطاران وقتی 15 سال پیرتر می شود 1

عطاران درباره‌ی اولویتش در انتخاب نقش با بیان اینکه جدی و کمدی بودن نقش برایش تفاوتی نمی‌کند، گفت:‌بیشتراحساس است و باید حس کنم که نقش را دوست دارم و براساس چیزی که در ذهنم است، جلو می‌رود.

این بازیگر که این روزها «دهلیز» را در حال اکران دارد، درباره‌ی آن اظهار کرد: خوشبختانه بازخوردهای این فیلم خیلی خوب بوده و معتقدم فیلم سالم و خوبی است و هر که آن را دیده راضی است. فیلمی که همه آدم‌های آن خوب هستند و این کسی را اذیت نمی‌کند.

رضا عطاران درباره شرایط اکران این فیلم نیز گفت:‌ استقبال از فیلم در حال افزایش است و مردم با دیدن «دهلیز» متوجه تفاوت‌های آن با دیگر کارها می‌شوند. در حالی که در شروع اکران تبلیغات خوبی نداشتم اما رفته‌رفته وضعیت بهتر شد.
خیلی پیرمیشه ولی تکراریهDodgyConfused
یه ذره عکست زیادی جدید نبود? ¿
(03-03-2014، 19:37)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
DodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
(03-03-2014، 19:41)amir hossein.z نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2014، 19:37)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یادبگیراسپم نده.
(03-03-2014، 19:52)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2014، 19:41)amir hossein.z نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
یادبگیراسپم نده.
چشم خانوم معلم 
اجازه هست بریم آب بخوریم ؟Angry
جالب بود ممنون
دعوا ممنوع ×__×
میگم زیادی ام پیر نشده هاConfusedConfusedConfused
خیلی هم پیر نشده هاExclamationExclamation
صفحه‌ها: 1 2