انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عکس شگفت انگیز که شما رو هم به اشتباه می اندازه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سپاااااااس و نظر
عکس شگفت انگیز که شما رو هم به اشتباه می اندازه
عکس شگفت انگیز که شما رو هم به اشتباه می اندازه 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشم مانند یک قطعه پیچیده ای از مهندسی است و برخی بر این باورند که این ثابت می کند که خدا در واقع وجود دارد.

وقتی عکاس این اثر زیبا از روی بی حوصلگی به سمت سینک ظرفشوئی می رود که از تخلیه آن عکس بگیرد باورش نمی شد که بعد از ظاهر کردن این عکس با یک چشم روبرو شود که به او نگاه می کند.

در این تصویر آب چرخان در دور چاهک ظرف شویی عنبیه رنگی را شکل داده است که با نقطه سیاه وسط و همچنین کف ها که پلک ها را تداعی می کند، تصویر چشم را کامل کرده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اول فهمیدم چشمه بعد شک کردم گفتم نه حتما یه چیز دیگس ........ =\ 
(26-09-2014، 9:07)SooKooT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من که از اول دیدم سینکه

افرین به تو♣
(26-09-2014، 10:41)ღ narges ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من اول فهمیدم چشمه بعد شک کردم گفتم نه حتما یه چیز دیگس ........ =\ 
Tongue
مرسی زیبا بودBig Grin
(29-09-2014، 15:20)javad00631 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسی زیبا بودBig Grin
خواهش میشهTongue
مر30 خیلی جالب بود
تكراري
(07-10-2014، 16:22)شيدا خانم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تكراري
لینک plz
جالب بود دستت درد نكنه
صفحه‌ها: 1 2