انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: خبر جدید از جاستین جون
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
خب یه مقدمه بگم سلنا و جاستین که چند روز به مکزیک رفته بودن برای ولنتاین موقع برگشتن جدا از هم برگشتن خب حالا این خبر جدید ادامه ی همین ماجراس و همین طور دلیل اختلافشون تو مکزیک

جاستین بیبر در جدیدترین مصاحبه ای که با مجله Top of the Tops داشته اذعان کرده است که دوست دخترش سردرد اور هست چرا که نمیتوانم بگویم در سرم چه میگذره .در حال حاضر که طبق منابع معتبری رابطه جاستین بیبر و سلنا گومز به طور کامل پایان یافته اعلام شده جاستین بیبر میگوید داشتن دوست دختر گاهی اوقات خسته کننده هست جاستین بیبر  در ادامه گفت که همیشه دلسوز بوده و درک میکرده بعضی اوقات بهتره جدا بشی همچنین گفت من میتونم جلب توجه کنم علاقه دارم به اینکه دوست دخترم رو با چیزهای رومانتیک سورپرایز کنم مثل سفرهای رومانتیک یا پیک نیک دخترها دنبال پسری هستند که لایق دوست داشتن باشه،دختران دوست داشتنی اند

همچنین علت فروپاشی رابطه جاستین بیبر و سلنا گومز به طور ناگهانی به نظر مشخص شد بر طبق خبرگزاری TMZ جاستین بیبر در یک مهمانی در هتلی در کالیفرنیا بوده که با دوستانش در حال کشیدن سیگار هستند که نوع سیگار مشخص نشده همچنین دوستان دیگر جاستین بیبر هم مثل لیل تویست در این محل  حضور داشنتد همچنین انها به نظر مس*ت هم کرده بودند همچنین یک دختر هم در این اتاق دیده شده و تا پاسی از شب همه بیدار بودند پاپاراتزی که به تازگی فوت کرده بود( کریس گورا) نیز گفته بود جاستین بیبر در حال استفاده از لوله برای کشیدن ماده خاصی بوده که این عکسها منتشر شده نشون میده که حرفهاش دروغ نبوده ...
در جدیدترین تویی*ت که جاستین بیبر خطاب به بلیبراش داشته بعد از قضیه انتشار عکسها در خبرگزاری TMZ گفته است که هر روز در حال بزرگ شدن هستم و بهتر میشم و بیشتر یاد میگیرم و همچنین در مورد تور Believe که از فردا دوباره شروع میشه هم صحبتهایی کرد. بچمون کم مردنی بود حالا مواد و سیگارو و....کلی کثافت کاری
که من بخاطر ترس از فیل*ر نذاشتمشون خبر جدید از جاستین جون 1

خبر جدید از جاستین جون 1

خبر جدید از جاستین جون 1
جااااستین؟؟؟؟؟؟؟هه خنده داره ک راجب یه بچه خوشگل کامنت بزارم....بس نظری راجبش ندارم...دستتم درد نگنه.....Heart
خیلی باحاله جاستین
به درک
ملسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییHeartHeartHeart
20سالش بیشتر نیس.خب چه انتظاری میشه داشت؟!
اکثر خواننده ها مواد مصرف میکنن و نوشیدنیای الکلی مینوشن...چیز عجیبی نیس
ولی برا جاستین رو یکم دارن زیاده روی میکنن..
این خبرو شنیده بودم
ممنون +سپاس
برگشتن به همدیگه محض اطلاعتون!! 
در موضوع زیر...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=94917
خب من زیاد ازش خوشم نمیاد.پس هر کاری هم کنه برام مهم نیست.
اصلا مهم نیس
صفحه‌ها: 1 2