انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: شما جاستین بیبر را دوست دارید یا از او متنفرید؟!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
آخه کی اینو دوس داره
سی ندارم نه بدم میاد نه خوشم
حالم ازش بهم میخورهConfusedConfusedConfused
من ب خاطر صداش دوسش دارم ولی...

ب خاطر کاراش ازش متنفرمممممممممممم
نه اصلا خوم نمیادAngryAngry
ممنون واسه نظراتونHeart
تنفـر تـو خـونمـه !
جاستین رو دوس دارم (:

ولی الگوی خوبی نیس و بعضی از کاراش خیلی بده /:
(21-03-2014، 13:27)ANI JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آخه کی اینو دوس داره؟
بعضیادوسش دارن خانمی!
(21-03-2014، 11:31)Erika22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 15:38)noosha joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زندان نرفتهDodgy محض اطلاعتIdea
جاستین به نظر من واقعا ازته دل ادم خوبیه همه که  از زندگی اصلیش خبر ندارن بفهمن چه ادمیه؟!
ایا میدونید جاستین تو سال 2011 دومین سلبریتی بوده تو خیریه کمک کرده تو کل جهان؟
جاستین متاسفانه با بزرگ شدنش راه هایی اومد جلوش که باعث شد این شکلی بشه ! 
من مطمئنم  که ادم خوبیه فقط با این کاراش  متاسفانه بدترین و کثیف ترین پسر شناخته شده!
یکم بگذره دوباره برمیگرده به بهتر شدن بهش فرصت بدین اونایی که ازش متنفرین! 
فقط خواهش میکنم چون اسمش بد در رفته پشت سرش شایعه درست نکنید ! مثل اینکه همجنس بازه و دختره و.... اینا 
به همه ادمای بد باید فرصت بدین!Idea
من از خودش بهتر میشناسمش و کاملا واضح می دونم که ادم کاملا ... است. نیازی به طرفداری علکی نداره
ادم کاملا...؟ چی هان بگو چی؟IdeaDodgyAngel طرفداری الکی دیگه من باتو کار دارم ExclamationIdea
تو که میشناسی اصلا واقعا خدایی میشناسی در اون من شکی ندارم ولی چرا انقدر ازش متنفری من نمی دانمAngelDodgyDodgy
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20