انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: افزایش نگرانی در مورد سلامتی لیونل مسی + عکس ( مسی حاملست خخخخخخخ )
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
افزایش نگرانی در مورد سلامتی مسی + عکس

افزایش نگرانی در مورد سلامتی لیونل مسی + عکس ( مسی حاملست خخخخخخخ ) 1

تیم ملی فوتبال آرژانتین در بخارست رومانی به مصاف این کشور رفت و در نهایت با تساوی بدون گل متوقف شد.

تصاویر تلویزیونی نشان از آن داشتند که ستاره آلبی سلسته درست پس از هفت دقیقه از گذشت بازی استفراغ کرده است. این موضوع نگرانی‌ها در مورد دور بودن مسی از سلامتی کامل را تقویت کرد.

این اتفاق در دیدار بارسلونا و رئال مادرید در سوپر جام اسپانیا در سال 2011 و همچنین در رویارویی تیم ملی آرژانتین مقابل بولیوی نیز رخ داده بود.

لیونل مسی پس از این دیدار در مصاحبه با TyC Sports گفت: این اتفاق پیشتر نیز برای من رخ داده بود. در بارسلونا هم که بازی می‌کنم این موضوع پیش آمده بود و چیز تازه‌ای نیست. فکر نمی‌کنم چیز مهمی باشد. نمی‌خواهم در این زمینه حرف دیگری بزنم.

مسی در مورد تساوی با رومانی هم گفت: کیفیت بد زمین موجب شد نتوانیم نمایش اصلی خودمان را داشته باشیم. نمی‌خواهم به بهانه‌گیری در این زمینه بپردازم اما شرایط زمین به ما اجازه نداد بازی خوبی ارائه کنیم .

منبع : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخبار ورزشی و حواشی ورزشی