انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: هوينس به پرداخت نکردن ماليات اعتراف کرد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
هوينس به پرداخت نکردن ماليات اعتراف کرد

اولي‌ هوينس اعتراف کرد از پرداخت ماليات خود سر باز زده و سال‌هاست که ماليات خود را پرداخت نکرده است.

هوينس به پرداخت نکردن ماليات اعتراف کرد 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اواخر سال گذشته ميلادي رسانه‌هاي آلماني از فرار مالياتي اولي هوينس، رييس باشگاه بايرن‌ مونيخ خبر دادند. ادعايي که با دادگاهي شدن او همراه بود.

اولي هوينس روز گذشته در دادگاه مالياتي خود شرکت و اعتراف کرد ماليات خود را پرداخت نکرده است. اعترافي که ممکن است به 10 سال زنداني شدن هوينس منجر شود. او در دادگاه روز گذشته خود گفت: بله! من ماليات خودم را پرداخت نکرده ام. مي‌دانم که اين صحبت‌ها چيزي را عوض نمي‌کند. از کار اشتباهم خيلي ناراحتم و هر کاري که لازم باشد براي جبران آن انجام مي‌دهم. دوست دارم که اين روزهاي نااميد کننده براي من هر چه زودتر تمام شود.

اولي هوينس به عنوان بازيکن موفق شد به همراه بايرن‌ مونيخ در سال 1972 به قهرماني در اروپا دست يابد و در جام جهاني 74 نيز با آلمان غربي قهرمان شود. بايرن‌ مونيخ تحت رياست اولي هوينس به افتخارات زيادي دست يافت، از جمله قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا و کسب سه گانه در فصل گذشته فوتبال اروپا.

دادگاه مونيخ هنوز راي خود را درباره پرونده مالياتي هوينس اعلام نکرده است.