انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عنوان رفته گل بچینه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
عنوان رفته گل بچینه Smile))))
اگر دیدی دختری بر درختی تکیه کرده
برو کمکش چون کــیــلیـــپــســش تو شاخه ها گیر کرده

کوشاموکو چیست ؟ آیا نام رشته کوهی درچین است ؟ یا نام رودخانه ای درآفریقا ؟ خیر
این زمزمه یک پیرزن مـشــــهـدی است که دنبال کفشاش  میگرده

ینی اینقدری که ما ایرانیا به ماه تـــولــدمـــون می نازیم ،

آمریکا به این همه تکنولوژی و دم و دستگاه و تشکیلاتش نمی نازه

فقط یه ایرانی می تونه از فیـــسـ*بوک بیاد بیرون لپ تاپشو خاموش کنه بره تو رختخواب
پتو رو بکشه رو سرش موبایل شو بر داره بعد دوباره بیاد تو فیــسـ*بوک !

ینی عاشق اون استادیم که موقع حضور و غیاب سرشو بلند نمیکنه همینطوری واسه همه تـیــک میزنه

دخترایی که میگن ابرو مال ماست پسرا نباید بردارن ....
پس سیبیل  هم مال پسراست دخترا نباید بردارن

بچه که بودم مغز پسته هامو میدادم به داداشم در عوض ازش پوست شور پسته میگرفتم که مک بزنم خدایی خیلی ضایع بودم!
هروقت یاد این اسـکــــل بودنم میافتم از خانوادم خجالت میکشم

درستـــــه ما دخترا پارک دوبــــل خوب بلد نيستيم .......
مهم اينه که پيچوندن و دور زدن پسرا رو استادیم

دختر چیست ؟ به فاصله حائل میان کلیپس تا لبه چکمه " دخــتـــــر " گفته میشود !

توی آسانسور وایساده بودم یه دختری هم سوار شداول ساکت بود بعد گفت :چطوری؟
گفتم :الــحــمـدلله
یه نگاهی به من کرد و هــنــدزفــری شو جابجا کرد!

معلوم شد داره با تلفن حرف می زنه!
هیچی دیگه منم تسبیحم رو از تو جیبم در آوردم ادامه دادم : الحــمدلله الحــمدلله...

از بس این خانوما عمل زیبایی بینی و گونه و لـب و... انجام دادن هر چی مامان تو خیابون میبینیم مثل ســیـــنــدرلا ست تنها مشکل اینه که بچه ها عین ســـمــندون میمونن

ﻣﻦ ﻣﺪﺭﺳﻪ که ﻣﻴﺮﻓﺘﻢ ﻫﻤﺶ ﺳﺮ ﻛﻼﺱ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﻓﻜﺮ ﻣﻴﻜﺮﺩﻡ ﻛﻪ ﭘﻨﻜﻪ ﺳﻘﻔﻲ ﺍﮔﻪ ﺑﻴﻮﻓﺘﻪ ﻛﻠﻪ ﻛﻴﺎ ﻗﻄﻊ ﻣﻴﺸﻪ!

دیدین صبحا که بیدار میشین بعدش یه لحظه دوباره میخوابین ، بیدار که میشی میبینی ۳۰دقیقه گذشته...؟؟؟
حالا تابلوئه که ۲دقیقه بیشتر نخوابیدیا! فکر میکنن ما خـریـم...!!!
والا ...

یبارم استادمون يه جوک بي مزه گفت بعد خودش انقد خنديد و ســرخ شد که نزديک بود بیفته رو زمین!!بعد که به هوش اومد ديد کسي نخنديده گفت خب ديگه خنده بســه بچه‌ ها بريـــم سراغ ادامـــــه درس!

یارو تو شبکه آی فیلم میگه بت من و سوپر من خیالی انسریالهای ایـــرانـــی قشنگن که زندگی واقعیهِ عزیز من، یارو با مقنعه میره حموم واقـــعــیـــه ؟

ﯾﻪ ﺿﺮﺏ ﺍﻟﻤﺜﻞ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﻣﯿﮕﻪ :پست متوسطو ﻓﻘﻂ ﻻﯾــﮏ ﻣﯿﺰﻧﻦ،پست خوب کامـنـتـم میذارن،ﻭﻟﯽ پست ﺧﯿﻠﯽ ﺧﻮﺏ ﻧﻪ ﻻﯾﮏ ﻣﯿﺨﻮﺭﻩ ﻧﻪ ﮐﺎﻣﻨﺖ بلکه ﮐــﭙـــــﯽ میشه! :دی

تيغو بگير تو دستت گل بكشو پرنده ...
مجـيـد خـراطــهـا در برنامه عمو پـورنــگ

ﻣﻮﺭﺩ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ ﺩﺧــﺘــﺮﻩ ﻣﺮﮒ ﻣﻐﺰﯼ ﺷﺪﻩ ،
ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﺵ ﮐـﯿـﻠـﯿـﭙـﺴـﺸـﻮ ﺍﻫﺪﺍ ﮐﺮﺩﻥ

ﺳﺮ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﺑﻪ ﭘﺴﺮﻩ ﻣﯿﮕﻢ ﺑﺮﺳﻮﻧﯿﺎ !ﻣﯿﮕﻪ : ﭼﯿﺮﻭ ؟ﮔﻔﺘﻢﺳﻼﻡ ﮔﺮﻣﻤﻮ ﺑﻪ ﻋـﻤــﺖ ﺩﯾﮕﻪ

خدا وکیلی شما فرق بین کروکودیل و تمساح رو میدونین؟!
من که نمیدونم!

مورد داشتیم که ﺑﭽﻪ 6 ﺳﺎﻟﻪ ﺍﺯ ﺑﺎﺑﺎﺵ ﺁﻳﭙﺪ ﻣﻴﺨﻮﺍستﻣﻦ ﺑﭽﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﻧﻬﺎﻳﺖ ﺁﺭﺯﻭﻡ ﺍﻳﻦ ﺑﻮﺩ ﻛﻪ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﺑﺰﺍﺭﻩ
ﺩﺳﺘﮕﻴﺮﻩ ﭼﺮﺥ ﺧﻴﺎﻃﻴﺶ ﺭﻭ ﻳﻪ ﺩﻭﺭ ﺑﭽﺮﺧﻮﻧﻢ !!!

ﺑــﺎﺑــﺎ ﺑــﺰﺭﮔــﻢ با کمر دولا ﺭﻓــﺘــﻪ ﺩﺍﺭﻭﺧــﻮﻧــﻪ ﻋــﺼــﺎ ﺑــﮕــﯿــﺮﻩ؛ﯾــﺎﺭﻭ ﻣــﯿــﮕـــﻪ :ﭘــﺩﺭ ﺟــﺎﻥ , ﻋــﺼـــﺎ ﺑــﺮﺍﯼ ﮐمر دردت می خوای؟ﺑــﺎﺑـــﺎ ﺑــﺰﺭﮔــﻢ :ﻧــﻪ ﻋــﺰﯾــﺰﻡ ﺣــﻀــﺮﺕ ﻣــﻮﺳــﯽ کلاسهای تبدیل عصا به اژدها گذاشته؛دارم میرم اونجا ..!

ﻫﻤﭽﯿﻦ ﺑﺎﺑﺎ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﻴﺮﻳﻨﻰ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﻦ

ﺧﻮﻧﺪﻩ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﻣﯿﮕﻪ؛ ﺍﯾﻦ ﺣﺠﺎﺏ ﺯﻧﺎﻥ ﻣﺎ ﺑﺎ ﭼﺎﺩﺭﻡ ﻫﻢ ﻫﻤﭽﯿﻦ ﮐﺎﻣﻞ ﻧﯿﺴﺖ |:ﺭﺍﺱ ﻣﯿﮕﻪ ﺣﺘﯽ ﺑﺎ ﭼﺎﺩﺭﻡ ﻣﺸﺨﺼﻪ ﺩﺍﺭﺍﯼ ﺩﺳﺖ ﻭ ﭘﺎ ﻫﺴﺘﻨﺪ.
ﺑﻬﺘﺮﻩ ﺟﺎﯼ ﭼﺎﺩﺭ ﺍﺯ ﮐﺎﺭﺗﻮﻥ ﯾـــﺨـــﭽـــــﺎﻝ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺑﺸﻪ

ﻣﻮﻗﻊ ﺩﺭﺱ ﺟﺪﻱ ﺍﻡ . ﻭﻟﻲ ﻣﻮﻗﻊ ﺷﻮﺧﻲ , ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺎﻫﺎﺗﻮﻥ ﻣﻴﮕﻢ , ﻣﻲ ﺧﻨﺪﻡ .بیــشــور ﺗﺮﻳﻦ ﻭ ﺑﻲ ﻧﻤﮏ ﺗﺮﻳﻦ ﻭ گند ﺍﺧﻼﻕﺗﺮﻳﻦ ﻣﻌﻠﻤﺎ ﺩﻗﻴﻘﺎ ﻫﻤﻴﻨﻮ ﻣﻲ ﮔﻔﺘﻦ ...

.ما وختی اینترنت خونمون قطع میشه یهو همه یه جوری باهم از اتاقاشون میان بیرون انگار زلزله اومده

دختره عمم زنگ زده میگه اینترنت ADSL مون نمیاد،بهش میگم کدو‌م چراغاتون روشنه؟میگه یکی چراغای حال یکی هم تو‌ اتاق من مهتابی روشنه خدایا

پروفایل بعضی از این دخترا تو وبلاگاشون :آروممصبورممهربوندوست داشتنیخانوماز دروغ بدم میادوفادارخو لامصب یهو مینوشتی زن زندگیم دنبال شوهر میگردم!چرا حاشیه میری آخه؟

بضی خواننده ها هم هستن کلیپ پر میکنن 10 تا دختر دارن باهاش میرقصن اونوخت طرف از تنهایی و بی کسی میخونه :|عادم چی بگه عاخه؟

.بعد از آشنایی با فیسبوک متوجه شدم نه تنها ظاهر آدما با باطنشون فرق داره بلکه ظاهر آدما با ظاهرشونم فرق داره!...

.دقت کردین تو این اخبارا مردا آدم نیستن ؟مثلا میگه در انفجار اخیر 10 نفر کشته شدن که2 نفر زن و 3 نفر کودک بودنانگار مردا کلا واسه مُردن آفریده شدن

دختر خانمای عزیز!درسته گفتن سرسنگین باشین،ولی بخدا منظورشون با کلیپس نبوده هادیییییی

اينقدر بدم مياد وقتي ميريم عروسيآهنگ قدو بالاي تو رعنارو بنازم رو ميذارن همه به من نگاه ميکنن

تجربه ثابت کرده 5 دقیقه خوابیدن سره کلاس برابر با 8 ساعت خوابه کاملهبه سرم زده برم یه نیمکت بیارم بذارم جای تختمبلکه ساعت خوابم درست بشه
:/ باشد ک رستگار شوم

بهشت اونقدام که میگن خوب نیست ها!....فکر کن این همه ائمه اطهار دور تا دورت نشستن! اصن روت نمیشه پاتو دراز کنی ...

مورد داشتیم باباهه ب دخترش گفته: کلیپس بابا٬ مربـا بده بابا.....!!!

این پسرایی ک هستن ابروهاشونو نخ میکننبعد پیوند وسطشونو بر نمیدارن
اینا میخان بگن مجردن؟ هنو شوور نکردن....

اینکه با این همه تورم هنوز «رنگارنگ» صد تومنهنشون میده نامردا قبلا چقد گرون می فروختنش!

ﻧﻪ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻭﻧﯿﺰ ﻭ ﺑﺮﺝ ﭘﯿﺰﺍ،ﻓﻘﻂ ﻭ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﺩﯾﺪﻥ ﺭﻭﯼ ﮔﻞ ” ﺣﻤﯿﺪ ﻣﻌﺼﻮﻣﯽ ﻧﮋﺍﺩ ”ﺧﺒﺮﻧﮕﺎﺭ ﺍﻋﺰﺍﻣﯽ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺍﯾﺮﺍﻥ، ﺭﺭﺭﺭﺭﺭﻣﻤﻢ...

ندگی به 2 دوره تقسیم میشه!1. قبل از آشنایی با اینترنت2. بعد از آشنایی با اینترنت....

.بضی دخترا رو میبینم دوس دارم بهشون بگم عزيزم يه ذره صورت رو آرايشت مونده!...

Smile)))))))

مورد داشتیم دختره به خاطر کلیپس توی ماشین جا نشده ،

مجبور شدن عین لوله پولیکا کلشو یه وَرَکی از پنجره بندازن بیرون !

دختره همسایمون ۱۳سالشه بابا و مامانش رفتن شمال ، امشب جشن گرفته منم دعوت کرده اونوقت من شبایی که خونه تنهام همه لامپارو روشن میزارم ، صدا تلویزیونم زیاد میکنم ، با خودم بلند بلند حرف میزنم میخندم
که ینی چند نفر تو خونن که یِوقت دزد نیاد !

از تفریحات سالم ما این بود که بعد از اینکه با آهنربا آشنا شدیم به زور میخواستیم قطبهای همنام آهنربا رو به هم بچسبونیم اما نمیشد …

البته من که هنوز قانع نشدم و کماکان به تلاش خودم ادامه میدم !

بعضیام هستن وقتی جک گفتنشون تموم میشه بقیه منتظر شنیدن بقیه ش میمونن !اینارو سر به سرشون نزارید ،
اینا به امید همین چیزا تنفس میکنن ....

سر کوچه با دوستم وایساده بودم.یه دخدره از روبرو میومد. مانتوش باز بود.زیرش یه تاپ کوتاه پوشیده بود که نافش معلوم بود!از کنارمون که رد شد دوستم بهش گفت نافتو دیدماااادخدره : خندید گفت: چشمت روشندوستمUndecidedمن:-))ناف:-)))
این بود آرمان های امام راحل؟؟؟

جام جم داشت اذان لس آنجلس رو پخش ميکرد، مادربزرگم ميگه: اذان تهرانه؟!؟ميگم: نه لس آنجلسه!ميگه: اگه يکم شعور داشتي با اذان شوخي نميکردي :|

یکی از فانتزیام اینه ک یکی عاشقم بشه بعد وقتی اسمم روپرسید بگم مدرسان شریف بعدبه همه هم بسپرم اگه شمارمو خواست بگن۲۹دوتا۶. اونقدرک طرف کلافه بشه بره توافق محو بشه

به مامانم گفتم:خارجیا به سوپ میگن استارتر نه شام!!!گفت: بابات خارجیه یا عمه گور به گور شدت...؟؟؟اصن لزومی هم نداشت به عمم اشاره کنه ها

صرفا خواست بهش بگه گور به گور شده!!!

.اگه تتلو یه جمله درست تو عمرش گفته باشه قطعا همینه :" یـاد گـرفـتـیـم حسادت رفـیـــق از رقـابت رقــیـبـا خـطـرنـاک تــــره ...

.شمام وختی بچه بودین به خاطر کمبود امکانات از سرنگ به عنوان تفنگ آبی استفاده میکردین؟....

.شما دخترايي كه خودتونو در حد زغال برنزه ميكنين تو رو خدا ساپورت قرمز نپوشين.شبيه انبر دست ميشين...

.دیگه از کلیپس گذشته برخی از دخترا در حال ساخت مسکن مهر رو سرشون هستند...

.اینقدر فیسبوک رو ملت تاثیر گذاشته

که بچه داداشم اومده کارنامه‌شو به باباش نشون میده می‌گه اکه نکته شو گرفتی بکوب چَکو Smile

من یه بار تو اینترنت داشتم میگشتم بابام اومد پشت سرم مجبور شدم کل Help ویندوز رو بخونم، این ویندوز اگه بدونید چه قابلیت هایی که نداره!  ....

مامان بقیه : صبح شده پاشو دیگه

مامان من : صبح شده بخواب دیگه ! Smile)))

.یه بار نزدیکی های ونک تو یه ترافیک بدجور گیر کرده بودم یهو انداختم تو یه کوچه فرعی و گازش رو گرفتم ملت هم خیال کردن من بلدم مثل اسب راه افتادن دنبال من! یکم اینور اونور پیچیدم آخر خوردم به بن بست خیلی ریلکس ماشین رو ته کوچه پارک کردم رفتم نشستم یه جا، تا نیم ساعت بعد اون ماشینها داشتن سر و ته میکردن که ازکوچه در بیانSmile))

مورد داشتیم تو سونوگرافی از کلیپسش فهمیدن بچه دخترهSmile)))

به عمم ميگم نظرت چيه در مورد عمه بودنت ؟!! زل زد تو چشام و گفت : خيلي بي شعوريSmile)) . .

.گوشیمو تو ماشین بابام جا گذاشتم از خونه براش زنگ زدم بهش میگم: - گوشیم تو ماشینت جا مونده -میدونم زنگ خورد جواب ندیاااا ! بابام گفت اخه مگه من بیکارم جواب زنگ گوشی تورو بدم؟ ... ... گفتم خب حالا چرا عصبانی میشی ، کسی زنگ نزد؟ گفت نه فقط نازی اس داد گفت غروب میاد دنبالت برین بیرون گفتم وقت نداری سرت شلوغه گفتم واسه چی اینو گفتی ؟

گفت چون قبلش به نسترن قول دادم برین خرید..!

وقتی که ما ایرانیا میخوایم کسی رو ستایش کنیم؛ عجب نقاشیه نـکبت … چه دست فرمون داره توله سگ … چه صدایی داره کثافت … چه گیتاری میزنه ناکس … استاده کامپیوتره لامصب … عجب گلی زد بی وجدان… بی شرف کارش خیلی درسته … دوستت دارم وحشتنـــــاک … وقتی که میخوایم ناسزا بگیم یا نیش و کنایه بزنیم ؛ برو شازده …؟ چی میگی بامعرفت …؟ آخه آدم حســـابی …؟ چطوری آی کیو …؟ به به استاد معظــــم …؟ کجایی با مرام …؟ آقای محترم …؟ برو دکتـــر برو …؟ . . .

دخـتـره اسم پروفایلش MARYAM هستش اسم آی دی facebok آیدا محمدی Email المیرا ۶۸ سازمان C.I.A تو شناسایی این فرد مشکل پیدا میکنه اونوقت تو About me زده از دروغ بـیـزارم ....

ﺷِـــــــﺮِﮎ ﺑﺎ ﯾﻪ ﺍﻟــــﺎﻍ ﻣـــﺦ ﭘــــــﺮﻧﺴـﺲ ﺭﻭ ﺯﺩ … ﺍﻭﻧﻮﻗﺖ ﺑﻌﻀــــﯽ ﺍﺯ ﭘﺴـــــﺮﺍ ﺑﺎ SONATA ﻫﻢ ﻧﻤﯿﺘـــــﻮﻧﻦ ﻣﺦ ﺩﺧﺘــــــــــﺮ ﺍ ﺭﻭ ﺑﺰﻧﻦ ! Smile)))))))))))

یک مکالمه ی واقعی: - ﺗﻮ ﮐﯿـﺸــﯽ؟ – ﻧﻪ ﺗﻬﺮﺍﻧﻢ :| - ﻧﻪ! ﻣﯿﮕﻢ ﺗﻮ ﮐـﯿـﺸـﻤـﯿـﺸـﯽ؟؟ !! – ﺧﻮﺩﺕ ﮐـﯿـﺸـﻤـﯿـﺸـﯽ !!! :| - ﻧﻪ ! ﻣﻨﻈﻮﺭﻡ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺗﻮ ﮐــﯿـﺶ ﻣـﯿـﺸـﯽ ؟؟؟؟

– ﺁﻫﺎﺍﺍﺍﺍ ! ﺧﻮﺍﻫﺮﺵ ﻫﺴﺘﻢ !!!

یه بار حوصلم سر رفته بود زنگ زدم ۱۱۸ پرسیدم:شماره ادیــســون لطفا؟! اونم یه شماره داد  آقا ماهم زنگیدیم . یکی ورداشت گفت : تیمارستان رازی بفرمایید ؟! :||||||||||||||||

تو چین اگه شـکـسـت عشـقـی بخوری دهنت سرویسه . . . . . . لامصب هر طرف رو که نگاه کنی قیافه عشــقــــت میاد جلوی صورتت!!!!

یه دخــتـــره پست گذاشته , نوشته “المیراممنون” دوساعته می خونمش امیرالمومنین....

اون بچه مردمی که همیشه پدر مادرتون ازش تـعریــف میکننو بهتون سرکوفتشو میزنن ، مـنـم ! حلااااااال کنید

روایــتــــ داریـم که میگه : ﻭﻗﺘﯽ ﯾﻪ ﺩﺧــﺘـــﺮ ﻟﺒﺎﺱ ﻣﯿﺨﺮﻩ ؛ اﻣﮑﺎﻥ ﻧﺪﺍﺭه ﺟﻠﻮی ﺁﯾﻨﻪ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﻧـﺮﻗـﺼــﻪ...

دقتـــ کردین این پـســر دبیرستانیا تا یه دخــتــر میبینن شروع میکنن همدیگرو مـیـزنـن؟؟؟

ﺍﺻﻦ ﻣﺴـﺌـﻮﻟـﻴـﻦ ﺑﺎﻳﺪ ﻳﻪ ﻓﻜﺮﻯ ﻛﻨﻦ ﺍﺯ ١٢ ﺷﺐ ﺗﺎ ٧  ﺻﺒﺢ ﺗﻠﻔﻦ ﻭ ﺍﻳﻨﺘﺮﻧﺘﻮ ﻗـﻄــﻊ ﻛﻨﻦ ﻛﻪ ﻣﺎ ﺑﺨﻮﺍﺑﻴﻢﺧﻮﺩﻣﻮﻥ ﻗﺎﺩﺭ ﺑﻪ ﺍﺻﻼﺡ ﺧﻮﺩﻣﻮﻥ ﻧﻤﻴﺒﺎﺷﻴﻢ ....

لامصـــب بعضیا ﺑﺎ ﻋﯿـﻨـﮏ ﺁﻓـﺘـﺎﺑـﯽ ﻋﯿﻨﻪ ﻫـﻨـﺪﻭﻧـﻪ ﺩﺭ ﺑﺴﺘﻪ ﺍﻥ
ﻋﯿﻨﮑﻮ ﺑﺮ ﻣﯿﺪﺍﺭن ﺍﺻﻦ ﺗﺼﻮﺭﺍﺗﻪ ﺁﺩﻡ ﻟــــﻪ ﻣﯿﺸﻪ....

پسره ۱۱ سالشه استاتوس گذاشته اگه بابام برام آیـفـون نخره شب خونه نمیرم !من تو اون سن یه عینک شنا داشتموقتی میرفتم حموم تشتو آب میکردم با کله میرفتم توش و ساعت ها به شــادی میزیستم

از قسمتای خوب تنها رندگی کردن اینه که ته دیگاتو یه هـــیـــچـــکـــس نمیدی !!

ﺑﻪ ﮐﺎﻓﻪ ﭼﯽ ﮔﻔﺘﻢ ﻫﻤﺎﻥ ﻫﻤﯿﺸﮕﯽﻧﮕﺎﻩ ﺳــﻨــﮕــﯿــﻨــشــ ﺭﺍ ﺑﻪ ﭼﺸﻤﺎﻧﻢ ﺍﻧﺪﺍﺧﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ :

ﺯﺭ ﻧﺰﻥ ﺑﺎﺑﺎ ﺍﯾﻨﺠﺎ ۲ ﻫﻔﺘﺲ ﺍﻓـﺘـﺘـﺎﺡ ﺷﺪﻩ !

بعضیا هم هستن اینقد ماهـــــن که میخوای هی نگاشون کنی چیه؟

چرا زل زدی به من ؟

دقــتـــ کردین دو جا جاذبه زمین هیچ شمرده شده یکیش تو خارج از جو زمینه

یکی دیگشم تو کــارتـــون فوتــبــالـیــسـتـهـاس !!

به پسره میگم تــولـــدت مبارک میگه : مرسی عزیزم تــولــــد توام مبارک !!!به هر حال پــسـره دیگه ، بیشتر از اینم انتظار نــمــیــره !!!

پـسـره استاتوس گذاشته :یه دوسـت دخـتـرم نداریم ، بهش خیانت کنیم .خب عزیزم خدا خــرو شناخت ، بهش شــاخ نداد .....

و در آخـــــر ...

خــداحـــافــظ  پـسـرا بـیـرون خــداحــافــظ  دوسـتـان خــداحــافــظ دنـیـای مـجـازی تو این مدت

خیلی‌ چیز‌ها از شما یاد گرفتم ... اما دیـگـه کافـیه باید برم . اگه خوبـی‌ بـدی دیدید ببخشـید دیـگـه  خــــداحـــافـــظ هــمــگـی‌ تا . . . . . . . . . . یه شـام بخورم بیام زودی فـعلا ... ! دیییییییییی

Smile))))))
ینی اینقدری که ما ایرانیا به ماه تـــولــدمـــون می نازیم ،

آمریکا به این همه تکنولوژی و دم و دستگاه و تشکیلاتش نمی نازه
بابا کم کم بذار حیفه کسی نمی خونه اولیشم من Big Grin
پ نظرا و سپاسا کو؟
1 دونم نیس>؟
حتی 1 دونه؟
دستت درد نکنه همه رو خوندم
ب خدا خیلی زیاده
نتونستم همشو بخونم
ولی عالی بودن