انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: lol!!!!!!!!!!!!!!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مهارت های مورد نیاز یک اینترنت باز خوب ...

.
.
.
. بدنی ﻣﻘﺎﻭﻡ ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺑﯽ ﺣﺴﯽ!
.
.
.
.ﺧﻮﺍﺏ ﮐﻢ ﻭ ﻣﻘﺎﻭﻣﺖ ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺑﯽ ﺧﻮﺍﺑﯽ!
.
.
.
.ﻏﯿﺮﺕ ﻧﺪﺍﺷﺘﻦ ﺭﻭﯼ ﻋﻤﻪ!! D:
.
.
.
.ﺍﻧﮕﯿﺰﻩ ﻗﻮﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﭘﺴﺖ ﮔﺬﺍﺷﺘﻦ!
.
.
.ﺣﺲ ﺷﻮﺥ ﻃﺒﻌﯽ! P:
.
.
ﺍﻧﮕﺸﺘﺎﻥ ﻣﻘﺎﻭﻡ ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺳﺎﯾﯿﺪﮔﯽ ﺑﻪ ﻋﻠﺖ ﺗﺎﯾﭗ! v:
.
.
ﻭ ﺻﺒﺮ ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﻏﺮ ﻫﺎﯼ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ!! O:> 顔文字 のデコメ絵文字

--------------------------------------------------------------------------------------------✄

اولین تقلب عُمرم، کلاس اول دبستان، امتحان ریاضی، ثلث اول...

- پیس پیس (خطاب به جلویم)، عدد 9 کدوم عدد بود ؟

- جلویی: همون که کله ش گرده

- من : گِردالیش سمت چپه یا راست ؟

- جلویم : چپ

-من : چپ کُدوم طرفه؟؟؟ 顔文字 のデコメ絵文字

--------------------------------------------------------------------------------------------✄

گوشیم فارسی نداره همیشه مینویسم سلام گلم میشه سلام کلم! بعد همیشه جواب میگیرم

سلام چغندر ،سلام شلغم،سلام کاهو!باید از اینایی ک راحت از جیب در میاد بخرم顔文字 のデコメ絵文字

اعتراف میکنم پسرا فرشته ان

ما دخترا هم آدمیم

پسرا ; سجده رو نمی‌بینم چرا !؟؟

زود باشید ، سرییییییع!! 顔文字 のデコメ絵文字

چندتا فاميل پیر داشتم همیشه توی عروسی ها میومدن میزدن تو پهلوم در گوشم میگفتن :

بعدی تویی,بعدی تویی...

البته دیگه اینکارو نمیکنن...

چون توی مجلسهای ختم، منم باهاشون همین کارو کردم.顔文字 のデコメ絵文字

شَـما پـسـرایــﮯ کــ ﮧ فکر میکنیــלּ بـزرگ تـریـלּ آرزویــﮧ ما دُخـتَـرا:پـیدا کـَردלּ

دوست پـسَر رویـایـیـ ﮧ !!!!!!بـشیـنـیــن سَـر جـاتـوלּ ببـینـَم بـُزرگـترین آرزومـوלּ:......

غـَذا خُـووردלּ بـدووونـٍــﮧ چـاق شُدنــﮧ 顔文字 のデコメ絵文字

ستاد عفاف وحجاب اعلام كرد؟ . . . . نگه داشتن همزمان ميرازقاسمي وعسل در يخچال شرعا

حرام است مگر اينكه در يخچال باز باشد! 顔文字 のデコメ絵文字

یه لحظه رفتم دمه یخچال دیدم سالاد الویه تو یخچاله. خواستم برم از تو کوچه ببینم واقعا خونه مونه؟

درست اومدم؟ 顔文字 のデコメ絵文字

مورد داریم پسره میخواد بره بیرون با مامانش میره بهش تیکه نندازن! 顔文字 のデコメ絵文字

آهـــايــي پســـرهايــي كــه خودتــونو بــه شكــل عــروســك در ميـــاريد وخوشـــكل كـــرديد ي

شغـــل خيـــلي عــابرومنــدانه براتـــون ســـراغ دارم.

بيـــاييـــد دم ورودي شــهرمــون ب ايستــــيد و بـــراي مســافرهـــايي كــه ميـــان دســـت تكـــون

بديـــد وبگيـــد "خـــوش اومـــديد خـــوش اومديد" عيـــنهو ايـــن رســـتورانهـــا. تـــازه شـــوما

لبـــاس عروســـكي نميـــخوايد چــتون خـــودتون عروســـكيـــد ^_^

خــجالت بكشيـــد ^_~ 顔文字 のデコメ絵文字

به کلیپس دخترا گیر دادید هیچی نگفتیم پاشنه کفشارو مسخره کردید هیچی نگفتیم ...

آخه خودتون چرا ابو بر میدارید مو رنگ میکنید لباس صورتی میپوشید با ناز حرف میزنید اینا به کنار....

بابا چرا موها دسستتون رو میزنیید ؟؟؟؟

خب آدم چندشش میشه دیگه ایششششششششش 顔文字 のデコメ絵文字

سوییچ ماشین برای خانمها فقط برای باز و بسته کردن در خودرو استفاده میشه اما برای آقایون :
خلال دندان

گوش پاک کن
وسیله در زدن

وسیله خاروندن سر ، گردن و … و تمام نقاط بدن
وسیله دفاعی

برای جدا کردن آدامس از ته کفش
برای بیرون آوردن سنگ ریزه و یا پیچ از تایر خودرو

جدا کردن سنگ از رو نون سنگک
قاچ کردن و پوست کندن انواع میوه

نوشتن انواع یادگاری
جابه جا کردن زغال قلیون و … 顔文字 のデコメ絵文字