انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سگی که از صاحبش هم بیشتر درآمد دارد + ! عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
به گزارش تکناز یکی از مدل‌های لباس کشور چین که همیشه به همراه یک سگ خود روی صحنه نمایش میامد، حال جای خود را با او عوض کرده است و سگ مدل روی صحنه حرکت و صاحبش فقط او را همراهی می‌کند.
سگی که از صاحبش هم بیشتر درآمد دارد + ! عکس 1 این سگ که حین نمایش فقط روی دو پای خود حرکت می‌کند، جذابیت خاصی به برنامه می‌دهد و عمده تماشاگران برای مشاهده آخرین مدل لباس چهارپاها در شو این حیوان شرکت می‌کنند.

گفتنی است مبلغ کرایه این سگ برای حضور دو ساعته‌اش در شو لباس، 70 هزار دلار معادل هفتاد میلیون تومان است.
ووای چه سگ خوچگلیییی..ای کاش من صاحبش بودم..cryingcrying
هی وااااااااای
چرا اینجوری شد؟؟Huh
SadSadSadSmileHuhHuhHuh
(هتما فاطي كردم از كي تا حالا سگ به جاي انسان لباس مي پوشه و مياد راه بره ؟)تنطارذدرتبلثاعيهنيلبۀ؟ل:َقنعق$%$%$#%#@))(*)*)+_(-09-89-0342-=423هلبخيبسنلمسبنكسمينبمكيسنبخقثلخبقنلتمتمكمكبكگحلبقكحقحبهخلفخفهفقعقهعهبعلرهبيتل​هفقبث+_(_()()*(&*&^^$%@##$@@@@@@#@#@
@##@!#ّّّْْآلبيِِّّّْْْريالٍٍريالٌٍريالٌٍريالٌٍريالٌٍريالٌٍريالريالََُُُُِِِِِّّّ[][]‍ُُُِِِّّّّّّّّّّّ HُُُِِِِِِّّّّسيبسينبتسيDLASPDOSAPGREORO3sasfdsgcghhhy##$%^&gfd432KSD58478797/87

مي رم دماغ گنده را بزنم و بيامBig GrinBig GrinBig Grin
ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation
HeartBig Grin
به به چه شگه قشنگی خیلی نازه.SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
OOOOOOOOOOOAngelAngel
ویییییییییییییی
به نظر من که اصن خوشمل نیسConfused
صفحه‌ها: 1 2 3 4