انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بیا حالشو ببر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
میگن جنتی یه تورات امضا شده از حضرت موسی داره
...................................
جنتی خطاب به دانشمندان: انفجار بیگ بنگ برای شماها یه فرضیه است ولی برای من یه خاطره است
.......................
قانون پایستاری جنتی : جنتی نه به دنیا میاد و نه از بین میره فقط از نماز جمعه ای به نماز جمعه ی دیگه منتقل می شه
.......................
چون خدا آدم و حوا را آفرید آن دو را به بهشت فرستاد. آدم و حوا کمی در بهشت چرخیدند و همی از پی یافتن گندم و سیب برآمدند که پیرمردی سپید موی و سپید ریش و چروکیده بر آنان پدیدار گشت که در زیر سایه‌ای چرت میزد.آدم هراسان نزد پروردگار دوید و گفت: مگر نه اینکه من نخستین انسانی هستم که آفریدی؟ پس این موجود کهنسال کیست؟ خداوند...لبخندی زد و گفت: آه او آیت الله جنتی ست من هم که آمدم او اینجا بود، از این رو نام اینجا را جنت نهادم
.......................
جنتی در آینده پس از نابودی کل جهان: "ای بابا، حالا کجا باید برم؟"
.......................
اگه فردا روزی ديدين خدا از عرش ملکوت اومده پايين،بدونين جنّتی مرده رفته اون بالا خدا رو رد صلاحيت کرده انداخته پايين.
........................
خبر فوری خبر فوری
بعد از گشودن محفظه کتیبه کوروش ، نام و امضای جنتی به عنوان شاهد نگارش کتیبه در پایین آن مشاهده شد .
...........................
محققان توانستند با استفاده از یک سوپرکامپیوتر قوی سن جنتی را تا سیصدرقم محاسبه کنند. محاسبات فعلا به دلیل داغ شدن بیش از حد کامپیوتر متوقفشده است. این پروژه به سفارش مسئولین رکوردهای گینس شروع شده بود. مدیر پروژه که دچار افسردگی شدید شده اعلام کرده است که محاسبات متوقف خواهدشد و در آینده با پیشرفت تکنولوژی ادامه می ...یابد. این سوپرکامپیوتر قبلا عدد پی را تا تهش محاسبه کرده بود. جنتی تنها کسیه که تونسته کل دنیا رو با پای پیاده بگرده! البته اون موقع هنوز قاره ها به هم وصل بودن
.....................
عزرائیل دز تازه ترین اظهارات خود گفته که من مسئول گرفتن جان انسان ها هستم، نه دایناسورها!؟!!؟
.....................
و جنتي برهان خداوند است بر روي زمين تا ثابت شود نه عمر نوح دروغ بوده است و نه عمر امام زمان
......................
"مورد عجیب بنجامین باتن"
جنتی، تنها فردیست که قیمت شمع‌های کیک تولدش، خیلی بیشتر از قیمت کیک می‌شود.
جنتی و آفرینش انسان
جنتی در کشتی نوح
سیر تکامل بشر ....

--------------------------------------------------------------------------------