انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: این دختر در خانه جاستین بیبر خوابیده بود !+ عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
پلیس گفت وقتی او را پیدا کردیم خواب بود و با دردسر او را از خواب عمیقش در خانهی بیبر بیدار کردیم!

یک دختر چینی بنام ژائو در حالی که بدون اجازه وارد خانه ی بیبر شده بود و در انجا در حال استراحت بود پیدا شد.پلیس او را به جرم ورود بدون اجازه به خانه ی او دریافت کرده است.

او در حالی که در تمام خانه از خودش عکس انداخته و حتی فیلم برداری کرده است ساعت ۵ بعد از ظهر دستگیر شد.پلیس در پرونده ای که برای او درست کرده است نوشته است که او ۵٫۵ فوت قد دارد و یک دختر از اسیایی است.

پلیس گفت وقتی او را پیدا کردیم خواب بود و با دردسر او را از خواب عمیقش در خانهی بیبر بیدار کردیم!

در توضیحات جالبی که دختر داده است امده است که:من برای یک جشن تولد به اینجا دعوت شدم ولی وقتی اومدم دیدم کسی نیست و با خودم گفتم حتما دیر کرده ام!می خواستم برم ولی وقتی که دیدم در بازه اومدم تو!شاید دوستانم داخل باشند!

این دختر در خانه جاستین بیبر خوابیده بود !+ عکس 1

عجبم ،عجبم،مرسی
woOoOoOW Huh
معلوم نبس چه کارایی کردنConfuseds32:
شانسو....
(29-03-2014، 10:22)melika77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
معلوم نبس چه کارایی کردنConfuseds32:

خب معلومه از اون کاراBig Grin
وای وایییییی:cool:
چه زشتم هسSleepy
زشت با زشت خوشکل با خوشکلBig GrinBig Grin
از جاستین متنفرم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5