انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سو استفاده ی سلنا گومز از نایل هوران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
توگفتی دایرکشناازتیلوروسلنابدشون میاد.Dodgy
(16-03-2014، 22:39)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اتـفـاقـا سـر هـمـین مـوضـوع خیلی از دایرکشنر ها از تیلور متنفر شدن!|:

شـمـا نـمـیـدونـی اسـم طـرفـدارای وان دی دایرکشنره یا دایرکشن اونوخت میای اظهار نظر میکنی-__-
وان دایرکشن خودم طرفدارشونم زرنزنDodgy
ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedحیف جاستین.....
1. درست صحبت کن!

2.حیفه آدمایی مث تو طرفدارشون باشن!
همتون دارین منو می خورینBig Grin
بابا اینو من نگفتم که یه سایت خارجی گفت اوکی!
فاطی بعدا با تو هم کار دارمDodgy

(16-03-2014، 22:46)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لطفا با ادب باش ما اینجا دعوا نداریم!

(16-03-2014، 22:46)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو؟دایرکشنر؟!دایرکشنر ها هیچ وقت باهم اینجوری حرف نمی زنن تو ابروی هرچی سلناتور و دایرکشنر رو بردی
(16-03-2014، 22:39)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

وای خدا ببین 
از وختی تیلور با هری بهم زده همه دایرکشنا از تیلور بدشون میاد
افتاد یا هجی کنم

[ -> ]

حیف سلنا و وان دی که  هرکی از راه میرسه فنشون میشه
کم محتواس و باعث درگیری شده
میبندمش
صفحه‌ها: 1 2