انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: Sir Paul Mc Cartney [خواننده گروه بیتلز]به وان دایرکشن علاقمند است!(:
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
Sir Paul Mc Cartney [خواننده گروه بیتلز]به وان دایرکشن علاقمند است!(: 1

Paul Mc Cartney (عضو گروه Beatles) در مصاحبه اخیرش با Sky news گفته :" من وان دایرکشن رو دوست دارم ! اونها جوانن ، پسرهای زیبا ، این باعث جذاب بودنشون میشه اما اونها میتونن بخونن ، آهنگ های عالی رو ضبط کنن خب این چیزیه که من بین خودمون (Beatles) و اونها (1D) می بینم (منطورش اشتراکشونه) دخترا عاشق اونان ! [بلی بلی^_^]

هم چنین در ادامه مصاحبه اش گفته :" این واقعا مایه ی تاسفه که به یک گروه بگن New Beatles , این مثل بو///سیدن مرگه (منطورش اینه که اصلا چیزه جالبی نیست) برای اینکه مردم انتظار دارند اونها کارهایی رو که ما کردیم زنده کنند ما کاری رو کردیم که در زمان مشخصی انجامش دادیم , چیزی که با الان خیلی فرق داره .

(منطورش اینه که مردم از اونا انتظار دارند عینه ما باشند ولی زمان ما با اونا فرق میکنه )

من نمیدونم که قبلا آسون تر بود برای بدست آوردن موفقیت یا نه , ولی فرق داره چون زمان فعالیت گروه ما با زمان الان فرق داره ![کاملا موافخم-_-]

Sir Paul Mc Cartney [خواننده گروه بیتلز]به وان دایرکشن علاقمند است!(: 1
Beatles شاهكار بودن
الان وان دايركشن دارن جا پاى جاى اونا ميزارن
ولى بازمBeatles فوق العادن

حيف كه همه فوت شدن و گروه از هم پاشيد):
(16-03-2014، 12:08)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Beatles شاهكار بودن
الان وان دايركشن دارن جا پاى جاى اونا ميزارن
ولى بازمBeatles فوق العادن

حيف كه همه فوت شدن و گروه از هم پاشيد):
پل مک کارتنی و و رینگو استار چغندرن؟؟؟
عالی بود......
1D بیتلز الانه.....
ولی چون بیشتر طرفداراش دخترن......
برای یه پسر یه چوریه اگه طرفدار این گروه باشه.....
ولی در کل.....
گروهی بسی فعال بودندی-_-
وان ديركشن خودمونه ديگه Big Grin
وان دایرکشن=بیتلز
وان داایرکشن دیگه همه جا دل می بره.
وان دی جونه خودمه دیگه
هر چقدر هم وان دایرکشن خوب باشه به پای بیتلز ها نمیرسه بیتلز نماد دهه 60 میلادی بود دهه جنگ سرد ، جنگ ویتنام و تظاهرات برای پایان جنگ ، جوانان و نوجوانانی که توی مواد مخدر ، مشروبات الکی ، رابطه جنسی و ..... غرق شده بودن است
(22-05-2014، 13:14)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هر چقدر هم وان دایرکشن خوب باشه به پای بیتلز ها نمیرسه بیتلز نماد دهه 60 میلادی بود دهه جنگ سرد ، جنگ ویتنام و تظاهرات برای پایان جنگ ، جوانان و نوجوانانی که توی مواد مخدر ، مشروبات الکی ، رابطه جنسی و ..... غرق شده بودن است

حرف شما درسته ولی خب اونا واس عرصه ی خودشونبودن و دورشون هم سر اومده ..

ولی وان دی رکوردی رو زده که حتی بیتلز هم نتونسته

البته مقایسه این دو تا گروه اشتباهه چون خیلی باهم فرق دارن..
ولی من منظورم اینه که انقدر طرفدار داره و در تاریخ تاثیر گذاشته بری توی انگلیس و آمریکا بگی دهه 60 میلادی رو با 5 تا چیز توصیفیش کن مگه بیتلز، جنک ویتنام و تظاهرات نسبت به پایان اون ، ترویج مواد مخدر به خصوص ماری جویانا و الکل و.....، جتک سرد ، و ..........
صفحه‌ها: 1 2