انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جاستین بیــبر : بیماری لوپوس سلنــا . . .
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
همونطور که میدونید چند وقتی شایفه شده بود سلی لوپوس داره ولی تایید نشده بود
ولی حالا
جاستین بیبر : بیماری لوپوس سلنا حقیقت دارد من به خاطر محافظت از او پشتش هستم و از او حمایت میکنم
جاستین بیــبر : بیماری لوپوس سلنــا . . . 1
مزخرف DodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
مـیـشـه یـکـم دربـاره ی بیماری لوپوس توضیح بدی؟

یـنـی جـلـنـا دوبـاره برگشته فقط واس اینکه جاستین دلش واس سلنا میسوزه؟/:
(17-03-2014، 21:03)Aylar021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مـیـشـه یـکـم دربـاره ی بیماری لوپوس توضیح بدی؟

یـنـی جـلـنـا دوبـاره برگشته فقط واس اینکه جاستین دلش واس سلنا میسوزه؟/:
اره منم داشتم به همین فکر میکردم Idea
باشه
اره برگشتن ولی نه به این خاطر که الان موضوعش رو میزارم
لوپوس چیست؟
لوپوس بیماری سیستم ایمنی بدن است که میتواند قسمتهای مختلفی از بدن رادرگیر کند، شامل : پوست،مفاصل ، قلب ، ریه ، خون،کلیه ها و مغز.
کلمهء " لوپوس" که در زبان لاتین به معنى گرگ است ، در قرن هیجدهم براى توصیف تظاهرات پوستى گوناگون لوپوس بکار برده شد، به این علت که هاله قرمز رنگ روى گونه ها ظاهرى شبیه به محل گاز گرفتگى گرگ ایجاد میکند .

علائم شایع این بیماران درد و تورم مفصلی است که بیشتر مفاصل کوچک درگیر می‌شوند. این دردها ممکن است مداوم و یا گذرا باشند. در کنار این دردها ضایعات پوستی در بیماران ایجاد می‌شود به این صورت که بیماران وقتی در معرض نور خورشید قرار می‌گیرند، پوست صورتشان قرمز رنگ می‌شودوضایعات شبیه بال پروانه ممکن است روی گونه‌ها و پل بینی ایجاد شود. زخم‌هایی هم در دهان این بیماران ایجاد می‌شود، علاوه بر اینکه این بیماری همراه با ریزش مو هم هست. علائم خستگی، تب با علت نامشخص و کاهش وزن هم ممکن است در این افراد ایجاد می‌شود.
مایکل جکسون هم بخاطر این بیماری مردUndecided
سلنا بمیره من هم میمیرما بگمcryingcryingcrying بیچاره جاستینم خود کشی میکنه!crying
خوب که چیHuhDodgy از هردوتاشون بدم میادConfusedUndecided
عکس هم مشخصه فتوشاپه...
وا
خب مایکل جکسون چون میخواست خودشو سفیدکنه مرد
سلناکه این بیماریوگرفته که معلوم نیس بمیره یانه؟
DodgyDodgy
نه بابا اگه واقعیت داشت این خبر عین بمب می ترکید
بی کیفیت آخه دو خط هم شد موضوعDodgy
صفحه‌ها: 1 2