انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: منظور از آزدی چیه؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
خب بچه واقعا منظور از ازدی چیه ؟؟؟؟
ازدی؟؟؟؟؟؟
(18-03-2014، 15:40)سهند 888 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ازدی؟؟؟؟؟؟
 اره ..ازادی یعنی چی میدونی ؟؟؟؟
ازادی رو نمیشه تعریف کرد
هرکی ازادی رو تو یه چی میبینه
زادی یعنی از بیان عقایدت نترسی ، حالا مهم نیست عقیدت پذیرفته بشه ،فقط بتونه بیان بشه .
هر کس آزاد است هر
حرفی که آشکارا غلط است را بیان کند. من هم آزادم او
را نقد کنم.
(18-03-2014، 15:57)ستاره پرک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زادی یعنی از بیان عقایدت نترسی ، حالا مهم نیست عقیدت پذیرفته بشه ،فقط بتونه بیان بشه .
هر کس آزاد است هر
حرفی که آشکارا غلط است را بیان کند. من هم آزادم او
را نقد کنم.
 واقعا باریک ب شمااااا495
آزادي يعني اينكه تا ساعت12شب بيرون باشي هروقت دوس داشته باشي بخوابي هر وقت دوست داشته باشي هركاري دوس داري بكني آزادي يعني بتوني جلوي افراد ناشناس برقصي سيگار بكشي باهاشون بگپي خوش باشي

كه اينا فقط برا پسراس...
ما رو سر کار گزاشتی ها
ما که میدونیم آزادی چیه به کسی هم نیخوایم بگیم
ما فکر کردیم آزدی یه چیز جدیده
(19-03-2014، 17:09)0__0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آزادي يعني اينكه تا ساعت12شب بيرون باشي هروقت دوس داشته باشي بخوابي هر وقت دوست داشته باشي هركاري دوس داري بكني آزادي يعني بتوني جلوي افراد ناشناس برقصي سيگار بكشي باهاشون بگپي خوش باشي

كه اينا فقط برا پسراس...
راس میگی ..من همیشه حسرت اینو میخورم ک چرا دخترم چون پسرا نسبت ب دخترا ازاد تر و خوش گذرون ترن crying
بی کیفیتDodgy
صفحه‌ها: 1 2