انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: میخوام یه خبر بدبتون بدم امروز ظهر نگار تصادف کرد.
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
باسلام ابتداcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
دوست نگارهستم زیزی جون(خدا بیامرز بم میگفت)

امروز ظهر ساعت4 نزدیک خونه ی نگار اینا یه سانحه رانندگی اتفاق افتاد و نگار تا رسوندنش بیمارستان تموم کرد خودم انقدر گریه کردم چشمام داغون شده

واسه شادی روحش یه صلوات بفرستین
اگه خاکسپاری خواستید بیاید(البته همشهری هامون)پیام بدید به همین اکانت نگار من جواب میدم

خیلی ناراحتمcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
شما چی؟

نظرم بدید
انا لله و انا الیه راجعون

شما در مقابل دوربین مخفی قرار دارید اگه ناراحت نشدی بمیری
وا
دوربین مخفیه؟
ن نیست من مثه نگار شوخ نیستم واقعیت رو میگم.
نگار بم میگفت رئیس انقدر بد اخلاق و جدی بودم

وای دارم واسش کباب میشمcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
الان نگار کجاس
تو کی اییAngry
خالی بندی نیست؟
ایستگامون نکردی؟
من زهرا هستم یا همون زی زی نگار بیمارستانه البته جنازشcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

(18-03-2014، 17:55)amir hossein.z نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خالی بندی نیست؟
ایستگامون نکردی؟

عصبانیم نکن ها من چ دروغی دارم بگم؟
(18-03-2014، 17:55)(^_^)Negar Styles نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من زهرا هستم یا همون زی زی نگار بیمارستانه البته جنازشcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

(18-03-2014، 17:55)amir hossein.z نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خالی بندی نیست؟
ایستگامون نکردی؟

عصبانیم نکن ها من چ دروغی دارم بگم؟
خدا تورو هم شفا بده
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
نگارررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
خربرگه جونم کوجایی؟cryingcryingcryingcryingcrying
توهم میدونستی؟خربرگ بش میگفتیم؟cryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying:w14:این راننده ی بیشعور....
صفحه‌ها: 1 2 3